Egészségügyi kockázatelbíráló

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 600e - 650e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az online, vagy a papíron érkező biztosítási ajánlatok elbírálása, a biztosítói- valamint viszontbiztosítói kockázatelbírálási követelményeknek megfelelően
  • Egészségi (orvosi) elbírálás esetén a vonatkozó orvos szakmai előírások ismerete és alkalmazása, az eljárás dokumentálása
  • Szükség esetén egyeztetés a biztosító tanácsadó orvosaival, a biztosító orvosi hálózatában dolgozó orvosi partnereivel
  • Beérkező ajánlatok, egészségügyi dokumentumok, nyilatkozatok, igényfelmérők, pénzügyi kérdőívek és egyéb szerződés-előkészítési dokumentumok kezelése (fogadása, formai ellenőrzése, az adatok rögzítése)
  • Hiányzó iratok (okmányok, nyilatkozatok) bekérése, valamint a vonatkozó utasításokban meghatározott esetekben az ügyfél értesítése a kockázatelbírálás eredményéről
  • Ügyfél és biztosításközvetítői levelek, e-mailek készítése
  • Nagy összegű biztosítási ajánlatok esetében viszontbiztosítói véleményeztetés és jóváhagyatás ügyintézése a külföldi partnerrel
  • Az ajánlatok kötvényesítése
  • Szükség esetén egyeztetés az értékesítési munkatársakkal
  • Társosztályok részére információ átadás és szakmai tanácsadás
  • Az új informatikai fejlesztések felhasználó szintű tesztelése

Elvárások

  • Rendelkezz legalább középfokú egészségügyi végzettséggel, valamint egészségügyben szerzett tapasztalattal
  • Legyen személybiztosítási területen, egészségi kockázatelbírálói, vagy kárrendezői munkatapasztalatod
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önállóan és felelőségteljesen munkavégzés
  • Jó kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • Precíz, terhelhető és igényes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Nagymértékben támogatott az otthoni munkavégzés (heti 3 home-office)
  • Egyműszakos, rugalmas munkarend (hétvégi munkavégzés nincs)
  • Cafeteria
  • Lelkes, családias hangulatú csapat tagja lehetsz
  • Barátságos, kellemes munkakörnyezetben dolgozhatsz egy nemzetközileg elismert társaság munkatársaként

Céginformáció

Egy vezető életbiztosítási társaság, amely széleskörű életbiztosítási és életjáradék programokat, alkalmazotti juttatásokat és vagyonkezelési szolgáltatásokat kínál. Ügyfeleik száma meghaladja a 100 milliót, és tevékenységük több mint 50 országban jelen van, kiemelkedő piaci pozíciót foglalva el az Egyesült Államokban, Japánban, Latin-Amerikában, Ázsiában, Európában és a Közel-Keleten.