Egészségügyi asszisztens (103-13-44030/PR)

  • Cég neve

    Grafton Recruitment

  • Munkavégzés helye

    Csömör

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

Szereztél már tapasztalatot az egészségügyben, betegellátásban, de szeretnéd a tudásodat inkább céges környezetben kamatoztatni?

Itt a lehetőség!

Nemzetközileg is ismert, női higiéniai termékek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk új Egészségügyi asszisztens kollégát Csömörre.

Az alábbi feladatokkal jár a pozíció:

- Egészségügyi szűrővizsgálatok, munkaköri alkalmassági vizsgálatok elvégzése
- Tréningek tartása az elsősegély nyújtó csapat számára
- A dolgozói egészségtudatosság növelése, ezzel kapcsolatos programok szervezése, hírlevelek küldése
- Fogyóeszközök, gyógyszerek megrendelése
- Szoros együttműködés a munkavédelemmel, esetleges kockázatok azonosítása
- Segítségnyújtás a munkavállalók lelki egészségének megtartásában

Elvárások:

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

- Legalább középszinten kommunikálsz angolul
- Rendelkezel foglalkozás-egészségügyi asszisztensi/ápolói végzettséggel vagy felsőfokú egészségügyi végzettséggel ÉS érvényes működési engedéllyel
- Szereztél már tapasztalatot egészségügyi ellátásban, sürgősségi betegellátásban
- Szívesen dolgoznál egy olyan munkakörben, ahol kamatoztathatod a kreativitásod, ahol mindig nyitottak egy új ötletre

Amit a megbízónk kínál:

Partnerünk az alábbi jutatásokkal honorálja a munkádat:

- Cafetéria
- Bónusz
- Nyelvtanulási lehetőség
- Támogató, együttműködő közeg

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Egészségügyi asszisztens