Magyar Máltai Szeretetszolgálat logo

Egészségügyi asszisztens (Hirics, Zalakomár, Szalonna)

  • Cég neve

    Magyar Máltai Szeretetszolgálat

    Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Nógrád megye, Zala megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A telemedicinális rendelés diagnosztikai vizsgálatainak biztosítása
  • A mobil vérvételi pontokon labordiagnosztikai vizsgálatokhoz mintavétel végzése
  • A telerendelő orvos munkájának helyszíni támogatása
  • Prevenciós programok szervezése a felzárkózó települések lakosai körében
  • Rendszeres betegedukációs foglalkozások biztosítása Máltai Egészség Pontokon

Elvárások

  • Egészségügyi szakképesítés (pl.: egészségügyi asszisztens, felnőtt ápoló, gyermekápoló, stb.)
  • Érvényes működési engedély
  • Érvényes MESZK-tagság
  • Pályakezdő egészségügyi szakdolgozók jelentkezését is várjuk!
  • Kiemelkedő igény a folyamatos szakmai fejlődésre
  • Jó helyzetfelismerő- és problémamegoldó képesség
  • Empatikus, szociálisan érzékeny hozzáállás
  • Proaktv, kreatív személyiség
  • Érdeklődés a felzárkozó településeken élő, hátrányos helyzetű lakossság egészségügyi támogatása iránt

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány
  • Vérvételi eljárásokkal kapcsolatos ismeretek, gyakorlat
  • Hátrányos helyzetű betegek ellátásában szerzett tapasztalat
  • Jó kapcsolatteremtő képesség

Amit kínálunk

  • Innovatív, izgalmas munka egy olyan program keretében, melyet a Magyar Máltai Szeretetszolgálat csapata indított el elsőként Magyarországon
  • A vezetők átlagon felüli nyitottsága a kollégák szakmai véleményére és fejlesztési javaslataira
  • Versenyképes fizetés + egyéb (béren kívüli) juttatások, melyek bővítésére folyamatosan törekszünk
  • Összetartó, szeretetteljes, szakmailag felkészült, támogató, vidám csapat
  • Családbarát munkahely (éjszaka, hétvégén és ünnepnapokon nincs munkavégzés)
Jogviszony jellege, időtartama:
  • Határozatlan idejű
Munkavégzés helye (a pályázó lakhelyéhez legközelebb található Máltai Egészség Ponton):
  • Hirics és környéke
  • Zalakomár és környéke
  • Szalonna és környéke
A pályázatnak tartalmaznia kell:
  • Szakmai önéletrajzot, amely tartalmazza a bruttó fizetésigényt és a preferált munkavégzés helyének megjelölését.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjai súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, várjuk a jelentkezését a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.