Egészségügyi asszisztens

  • Cég neve

    Gran Plazma Kft.

  • Munkavégzés helye

    2500 Esztergom, Szent Tamás utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Tájékoztatod a plazmadonorokat a plazmaadás folyamatáról, az ehhez kapcsolódó tudnivalókról.
  • Alkalmasítás esetén elvégzed a vénakontrollt és az előírás szerinti vérvételt,
  • felszereled az egyszerhasználatos kellékeket a ferezisgépre, biztosítod a ferezishez szükséges egyéb anyagokat.
  • A vénabiztosítást követően önállóan elvégzed a plazmaferezist.

Elvárások

  • Legalább középfokú OKJ-s egészségügyi szakképesítéssel rendelkezel (OKJ 54-55),
  • van szakdolgozói kamarai tagságod és érvényes működési engedélyed.
  • Van vénabiztosítási tapasztalatod.
  • Munkádat felelősségteljesen, a szabályokat betartva végzed.
  • Precíz és pontos vagy a munkavégzés során,
  • nem okoz problémát számodra a hétvégi munkavégzés

Előnyt jelent

Vénabiztosítási tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződést, versenyképes fizetést,
  • kihívásokkal teli munkakört, kiváló munkakörülményeket, együttműködő csapatot,
  • szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk.
  • Magánegészségügyi intézmény, igényes munkakörnyezet.
  • Biztosítjuk számodra a feladataid megfelelő ellátásához szükséges oktatásokat.
  • Rugalmas munkarend, akár napi 12 óra, több szabadnappal.
  • Kimagasló jövedelem, béren felüli juttatások, munkába járási költségtérítés.
  • Nem kell dolgoznod ünnepnap és éjszakai műszakban.

Céginformáció

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő országos hálózat esztergomi csapatának tagja lenni? HAMAROSAN NYÍLÓ exkluzív Plazma Állomásunk keresi EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS munkakörben új munkatársait.

A "jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatold magyar nyelvű Önéletrajzodat.