Egészségügyi asszisztens

  • Cég neve

    For Life Medical Center Kft.

  • Munkavégzés helye

    1088 Budapest, Bródy Sándor utca 28.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 450e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • páciensek történő kapcsolattartás, kommunikáció
  • vérvételek
  • orvosok munkájának segítése
  • vizsgálatokhoz való előkészítés, segédkezés
  • napi adminisztrációs feladatok ellátása
  • számlázás

Elvárások

Elsősorban ápoló vagy szülésznő végzettségű munkatársat keresünk, aki szeret csapatban dolgozni, jó probléma megoldás jellemzi, szeret és tud kommunikálni a páciensekkel, kedves, mosolygós, nyitott személyiség és akinek nem jelent problémát a délutáni, akár estébe nyúló munkavégzés.

Előnyt jelent

  • számítógépes ismeret (medikai program, betegelőjegyzés)
  • szakmai gyakorlat meddőségi/nőgyógyászati területen vagy más magán egészségügyi tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • rugalmas munkaidőbeosztás
  • fiatalos csapat
  • rendszeres csapatépítők
  • kedves orvosok
  • aktív páciensek

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A For Life Medical Center magán egészségügyi rendelő 2020-as megalakulása során két fő szempont motivált minket: hogy létrehozzunk egy fiatal, empatikus, főként női nőgyógyászokból álló szakmai csapatot, akik a páciens igényeit minden esetben szem előtt tartják; illetve hogy a napjainkban oly sokakat érintő meddőségi problémák kapcsán lehetőséget biztosítsunk a pároknak a komplex kivizsgálásra, ezáltal pedig hozzásegítsük őket a családalapításhoz.

A Jelentkezem gomb megnyomásával, fényképes önéletrajzot mellékelve.