Egészségügyi adminisztrátor

  • Cég neve

    RADITEC Kft.

  • Munkavégzés helye

    1195 Budapest, Ady Endre út 122.

  • Fizetés

    Bruttó 440e - 440e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 440e - 440e Ft éves prémium

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

CT és MR vizsgálatra érkező páciensek fogadása, felvilágosítása, telefonos adategyeztetés, tájékoztatás.

Elvárások

Magas fokú empátia, precizitás, szakmai alázat, nagy fokú terhelhetőség, angol alapfokú nyelvtudás.

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, egészségügyi végzettség előny, de nem feltétel.
Medworks betegfelvételi rendszer ismerete, orvosi latin nyelvtudás előny.

Amit kínálunk

Versenyképes bér, teljes munkaidős, 2 műszakos foglalkoztatás, hosszútávú, biztos munkahely.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Küldetésünk
Alapelv:
Pácienseink egészsége az első és legfontosabb.
Küldetésünk:
Pácienseink egészsége, és minél gyorsabb gyógyulása érdekében gyors, pontos, szakszerű CT és MR vizsgálatok készítése korszerű radiológiai eszközeink és magasfokon képzett radiológus szakembereink segítségével
Ennek érdekében:
1. Kiválóan képzett, naprakész, korszerű tudással rendelkező radiológiai szakembercsapat dolgozik együtt.
2. Korszerű, megbízható technikai eszközöket alkalmazunk.
3. Folyamatosan törekszünk a szakmai és szervezeti fejlődésre.
4. Folyamatosan törekszünk a szolgáltatásaink minőségének fejlesztésére.
5. Támogatunk és segítünk minden olyan orvostudományi tevékenységet, kutatást amely segíti pácienseink gyógyulását, szakembereink tudásának gyarapítását.
6. Igyekszünk minden részletes tájékoztatást megadni pácienseinknek, szakembereknek.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, legyen kedves e-mailben jelentkezni a pozícióra.