• Cég neve

    Salamon-Kiss Dóra

  • Munkavégzés helye

    1141 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Budapest XIV.kerületi - Paskal Garden lakóparkban- alakformáló szalonunkba keresünk teljes munkaidőben kollégát személyi edzői munkakör betöltése céljából.

• vendégek fogadása
• a szalon esetenkénti tisztántartása, takarítása
• előre egyeztetett gyakorlatok bemutatása, vendégektől számonkérése

A munkaidő (8 órás munkarendben): Hétfő-Szombat 7-21 óra között
Elvárt a pontosság, megbízhatóság, igény a tisztaság fenntartására, jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság.

Elvárások

Pontos
Megbízható
Empatikus
Agilis
Rugalmas

Előnyt jelent

Tapasztalat személyi edzés vagy aerobik oktatás terèn, angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

Női alakformálás specialistája. :)
Jó hangulat
Kellemes környezet

Céginformáció

Cègünk kizàrólag nõi alakformálással foglalkozik.

A jelentkezem gombra kattintást követően, kérjük csatolja fènykèpes önèletrajzát.