Édesipari termelésvezető

  • Cég neve

    Gerbeaud Gasztronómia Kft.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

A több mint 165 éves múlttal rendelkező Gerbeaud cégcsoport a Gerbeaud Kávéház cukrászüzemének és a XXII. kerületben található Termelő üzemének Édesipari termelésvezetőjét keresi.

Feladatok
  • A cukrászüzemben és a termelőüzemben történő munkálatok összeszervezése és csapatainak irányítása.
  • A cégcsoport édesipari termékeinek, úgy mint sütemények, pék-, csokoládé és csomagolt termékek gyártásának biztosítása, melyeket kis- és nagykereskedelmi csatornákon értékesítünk.
  • Fejlesztési javaslatok kidolgozása; a termelési folyamatok optimalizálása, szükséges folyamatok kidolgozása.
  • Termékek előállítási folyamatainak felügyelete, a minőségbiztosítási szabályok betartása mellett.
  • Az elvárt minőségi szint folyamatos biztosítása, a hatékony jövedelmezőség megteremtésével.
  • Napi szintű szoros együttműködés a cégcsoport egységeivel.
  • Részvétel a termelést érintő tulajdonosi döntések előkészítésében.
  • A termelési folyamatokhoz és a minőségbiztosítási rendszerhez kapcsolódó adminisztráció biztosítása.
  • Erőforrások optimalizálása és a csapatainak képviselete.

Elvárások

  • Élelmiszeripari felsőfokú végzettség.
  • Termelés vezetése területén szerzett, legalább 3-5 éves vezetői tapasztalat.
  • Édesipari vagy cukrászati végzettség és tapasztalat előny.
  • Elkötelezett, proaktív személyiség.
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség.
  • Jó szervezőképesség és rugalmasság.
  • Tulajdonosi szemlélet.

Amit kínálunk

  • Izgalmas és változatos mindennapok.
  • Meleg étkezés és személyzeti kávé.
  • Céges kedvezmények egységeinkben (45-70%) és további partnereinknél.
  • Üdülési kedvezmények.
  • Minden hónapban sokszínű csapatépítési programok, -bulik, közös sport- és családi programok-
  • Őrzött kerékpártároló.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

A jelentkezés gombra kattintva kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével.