Édesipari termékgyártó (Leszedő)

  • Cég neve

    HARIBO HUNGÁRIA KFT.

  • Munkavégzés helye

    8248 Nemesvámos

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • késztermékek palettára rakodása kézzel
  • mérleg kezelése
  • kandírozó berendezések használata
  • késztermék minőségi ellenőrzése, idegen anyagok, formahibák eltávolítása
  • higiéniai szabályzat betartása és a munkakörnyezet tisztántartása

Elvárások

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • álló munka és három műszakos munkarend vállalása
  • jó fizikai erőnlét, jó munkabírás
  • csapatmunkára való képesség
  • jó kommunikációs készség
  • felelősségteljes minőségi munkavégzés

Amit kínálunk

  • biztos nemzetközi élelmiszeripari háttér
  • kiemelt alapbér
  • kiemelt műszakpótlék
  • magas havi cafeteria juttatás már próbaidő alatt is
  • évközi egyszeri nagyösszegű cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • 100% bérlet támogatás
  • dolgozói cukorvásárlás nagyon kedvező áron
  • céges rendezvények
  • ünnepi haribo ajándékcsomagok
  • dolgozói mobilelőfizetés program
  • fejlődési lehetőség cégen belül
  • igényes munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A HARIBO egy nemzetközi, családi tulajdonban lévő vállalat, mely globális jelenlétének köszönhetően a világ vezető márkája a gumicukorka és medvecukorka gyártásban.
Leányvállalata, a HARIBO Hungária Kft. 2002-ben létesült Nemesvámoson, és piacvezető a hazai cukorkapiacon.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és az alapvető elvárásainknak megfelel, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.