BAKERY PRODUCTION SERVICES KFT. logo

Édesipari termékgyártó

  • Cég neve

    BAKERY PRODUCTION SERVICES KFT.

  • Munkavégzés helye

    1186 Budapest, Besence utca 4.

  • Fizetés

    Bruttó 400e - 450e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 150e Ft havi mozgóbér Bruttó 50e Ft negyedéves bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Miért jó a csapatunk tagjának lenni?

  • Segítőkész, támogató és jókedvű csapat vár téged.
  • Egyedi élelmiszeripari tudásra tehetsz szert.
  • Ha nincs élelmiszeripari tapasztalatod, mi betanítunk, folyamatosan képzünk.
  • Hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágban.
  • Egyedi ötletek megvalósítására teret adunk.

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

  • Negyedéves bónusz a gyártás eredménye alapján, éves béremelés az egyéni teljesítményed alapján.
  • Fejlődési és tanulási lehetőséget nyújtunk.
  • Klimatizált étkezőt italautomatával, hűtőszekrénnyel biztosítunk.
  • Ha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen biztosítjuk számodra.
  • Amennyiben vidékről járnál be, támogatjuk a bejárást.
  • Új munkatárs ajánlásáért ajánlói díjat biztosítunk.
  • Jubileumi jutalmazási rendszert működtetünk.
  • Természetbeni juttatásokat (cégcsoport termékei) nyújtunk.

A következő feladatok várnak rád a munkapozíciótól függően:

  • Sütőipari, édesipari termékek gyártása és ostyatermékek sütése, töltése, csokoládéval mártása, csomagolása.
  • Krémek keverése, töltésre előkészítése.
  • Újonnan beüzemelt gyártósoron keksz gyártása.
  • Gyártásközi dokumentáció vezetése (termék paraméterek mérése és dokumentálása).

Téged is várunk, ha:

  • Középfokú végzettséged van.
  • A gyártásban képezeled el a karrieredet.
  • Üzemi gyártási környezetben szerzett tapasztalattal rendelkezel.
  • Precíz és lelkiismeretes munkavégzés jellemez.

Előnyt jelent:

  • Élelmiszeripari tapasztalat.
  • Édesipari termékgyártó végzettség.
  • Kekszgyártásban szerzett tapasztalat.
  • Pék/cukrász végzettség, vagy tapasztalat.
  • Ha vállalatunknál rövid időn belül szeretnél szakmailag és anyagilag is előrelépni és növekvő felelősséggel járó feladatokat ellátni, pl. gyártósoron gyártás vezetés, minőségellenőrzés, műszakvezető helyettesítés.

Elvárások

  • Középfokú végzettség, vagy OKJ-s szakirányú végzettség.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Fagylalttölcsérek, ostyák és kekszek, töltetlen és töltött ostyarudak, valamint édesipari termékek nemzetközi és hazai piacon egyaránt sikeres gyártójaként, termelésünk bővülése miatt, két műszakos munkarendbe édesipari termékgyártó munkatársakat keresünk Budapest 18. kerületében található üzemünkbe további előmeneteli lehetőségekkel.

  • Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.