ECommerce Content Specialist (RO/DE)

  • Cég neve

    Pepita Group Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Montevideó utca

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Román középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A nemzetközi web- és termék tartalom folyamatos fejlesztése:
  • Az időd átfogó részét termék-adatlapok, webes tartalmak, valamint kampány kommunikáció fordításával és lektorálásával fogod tölteni, kvalitatív és kvantitatív célkitűzéseinknek megfelelően;
  • A napi adminisztratív teendők elvégzését is rád fogjuk bízni, néhány közülük: social media tartalmak fordítása és rögzítése az adatbázisban;
  • Web content feladatok, azon belül is fordítás és lektorálás, weboldal tesztelés, konkurenciafigyelés és a hozzá tartozó adatgyűjtés;
  • Bizonyos esetekben a külföldi ügyfeleinkkel is kommunikálni fogsz, hogy megértsük a piaci sajátosságokat és igényeket;
  • Végül napi szinten szoros kapcsolatban állsz a társosztályokkal, ha egyeztetés szükséges egy munkafolyamat során;
  • Riportok, beszámolók készítése a csapatvezetőd irányába;
  • Havi/negyedéves célszámok teljesítésében is számítunk rád.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Kiemelten jól kommunikálsz románul;
  • További nyelvek ismerete előnyt jelent (főként angol és/vagy német);
  • Kiváló a helyesírásod;
  • Önálló munkavégzés, priorizálási képesség és monotonitás tűrés;
  • Magas fokú problémamegoldó és stressztűrő képesség;
  • Felelősségteljes, precíz, rugalmas személyiség;
  • Felhasználói szintű MS Excel ismeret;
  • Proaktivitás, nyitottság az új technológiák iránt.
  • Junior / medior kollégák jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent

  • E-kereskedelemben szerzett tapasztalat;
  • Ügyfélkapcsolati munkakörben szerzett legalább 1 - 2 éves tapasztalat;
  • Microsoft Power Automate felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk

Stabil háttérrel rendelkezünk és intenzív fejlődésben vagyunk. Belső folyamatainkban megmaradt a kisebb cégekre jellemző rugalmasság és jó hangulat. Könnyen és gyorsan lehet fejlődni, emellett egy olyan közösség részese lehetsz, ahol fontosak az ötleteid és a véleményed! A csapatot imádni fogod, a kollégák nyitottságára és segítőkészségére mindig számíthatsz!

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Légy része a Pepita csapatának!

A régió egyik leggyorsabban növekvő online áruháza, a Pepita.com nyitott pozíciót hirdet, budapesti munkavégzéssel,

eCommerce Content Specialist (RO/DE)

munkakörre.

A Pepita.hu 2017 nyarán indult marketplace és webáruház, a Szallas.hu alapítóinak új projektje. A rendkívül dinamikus növekedés következtében a havi 4.000.000+ látogató, mára már több mint 3 264 200 különböző termék közül válogathat az oldalon. 2020 elején az OTP Csoporthoz tartozó Portfolion kockázati tőkebefektető üzletrészt szerzett a cégben, ezzel megerősítve a biztos anyagi hátteret és a további fejlődés lehetőségét.

Ha felkeltettük az érdeklődésed, a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat bérigényed megjelölésével!