Lindt & Sprüngli (CEE) s.r.o. Magyarországi Fióktelepe logo

E-Shop Raktáros

  • Cég neve

    Lindt & Sprüngli (CEE) s.r.o. Magyarországi Fióktelepe

  • Munkavégzés helye

    2360 Gyál

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok és
    • Magyar felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Gyakrolatias vagy, precíz, nyitott, pörgős, csapatjátékos egyéniség?
Keresed a lehetőséget, ahol felelősségteljes feladatokat vállalhatsz, szakmailag fejlődhetsz egy nagy múlttal rendelkező nemzetközi cégnél? Érdekel a webshopok működése, és szereted a csokit? Akkor ez Neked szól! Vonzó karrierlehetőséget kínálunk számodra!

A Lindt & Sprüngli, mint a prémium csokoládék szegmensének vezető márkája, új csapattagját keresi webáruháza számára E-SHOP RAKTÁROS pozícióba, gyáli raktárunkba!

Mi vár Rád nálunk?
Te leszel a E-Shop Supervisor jobb keze, a színfalak mögé nézhetsz a vásárlóknak szóló megrendelések csomagolása során, ugyanakkor részt veszel a csokoládé raktárunk árubeszerzésében és a vásárlókkal való kapcsolattartás (e-mail, telefon) is szerves részét képezi majd a munkádnak.

Feladatod lesz:
  • A termékek előkészítése és összegyűjtése a megrendelésekhez
  • A megrendelések, ajándékcsomagok összeállítása
  • Segítség árurendelés összeállításában, beérkező szállítmány átvételben, termékek szavatossági idő szerinti rendezésben (SAP és Magento platform használata, FIFO)
  • Az online áruház adminisztrációja
  • Kommunikáció a vevőkkel és az esetleges panaszok kezelése

Elvárások

Ideális jelölt vagy számunkra, ha:
  • Legalább középiskolai végzettséged van,
  • Szeretnél újat tanulni, és belelátni a kiskereskedelem és az online üzletág területébe is
  • Munkád során pontos, gyors és precíz vagy
  • Rendelkezel az MS Office csomag felhasználói szintű ismeretével
  • Könnyedén kommunikálsz magyarul és nem riadsz vissza az esetleges angol nyelvű alapkommunikációtól sem
  • Csapatjátékosnak tartod magad
  • Raktári munkavégzéssel kapcsolatos korábbi tapasztalat előnyt jelent, de ha nincs, mi mindenre megtanítunk!

Amit kínálunk

  • Munkalehetőség egy színvonalas cégnél, amely kiváló minőségű termékeket forgalmaz
  • Változatos feladatok egyre növekvő felelősségi körrel
  • Versenyképes fizetés
  • Utazási támogatás a Gyálra való kijutáshoz
  • Kedvezmények termékeinkre
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Rengeteg örömteli pillanat egy szuper csapat tagjaként :)

Felkeltettük az érdeklődésedet? Küldd el önéletrajzodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva. Örömmel várja jelentkezésedet Tetljak Dóra a Lindt & Sprüngli Magyarországnál.