E-learning módszertani szakértő

  • Cég neve

    ELMS Informatikai Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1111 Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • A legújabb e-learning trendek nyomon követése, beépítése a cég működési folyamataiba
  • Az e-learning tananyaggyártás folyamatának szakmai kontrollálása, módszertani döntések meghozatala
  • Az e-learning tananyagfejlesztési ügyféligények felmérése, illetve az elvárásoknak való megfelelés szakmai irányítása
  • A tananyagszerkesztő szoftver és a képzésmenedzsment rendszer továbbfejlesztésének támogatása

Elvárások

  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat e-learning tananyagfejlesztésben, módszertani területen
  • E-learning trendek ismerete
  • Legalább egy e-learning tananyagszerkesztő szoftver működésének átfogó ismerete
  • Legalább egy e-learning képzésmenedzsment rendszer működésének átfogó ismerete
  • Innovatív hozzáállás
  • MS Office (Word, Excel, Powerpoint) és Google-alkalmazások (Docs, Sheets, Slides) professzionális használata
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret

Előnyt jelent

  • A mesterséges intelligencia alkalmazási lehetőségeit érintő tapasztalat (pl. ChatGPT)
  • Tananyagakkreditációs eljárásban szerzett tapasztalat
  • A felnőttképzéssel és a szakképzéssel kapcsolatos jogszabályok ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cég
  • Összetartó csapat
  • Értékteremtő feladatok, nagyfokú önállóság
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Modern, családias irodai környezet
  • Stabil, hosszú távra tervezhető munkahely
  • Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Céginformáció

Az ELMS Informatikai Zrt. 2010-ben azzal a céllal jött létre, hogy teljes körű szolgáltatást nyújtson a digitális oktatási piac számára. Többéves működése alatt számos magyar vállalatnak készített egyedi e-learning tananyagot.
Fő tevékenységünk a komplex e-learning megoldások, reszponzív tananyagok készítése és képzési programok megalkotása. Célunk, hogy a korszerű e-learning trendeket követve magas szakmai minőségű, hatékony, interaktív tanulási élményt nyújtó tananyagokat hozzunk létre.

Innovatív csapatunkba szenior e-learning módszertani szakértőt keresünk!

Amennyiben felkeltette érdeklődését a fenti pozícióleírás, fizetési igény megjelölésével várjuk szakmai önéletrajzát.