E-kereskedelmi koordinátor

  • Cég neve

    MODELL & HOBBY Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Miből fog állni a napi munkád, ha a munkatársunk leszel?

  • Webáruház napi szintű menedzselése
  • Termékek árazása, árak koordinálása, elemzése
  • Akciók tervezése, kivitelezése
  • Hírlevél tartalmi elemeinek kitalálása
  • Marketplace-ek menedzselése
  • Marketing osztállyal való együttműködés az Ads, Facebook, YouTube és egyéb csatornákon
  • Beszerzési csapattal való napi kapcsolattartás

Elvárások

Szeretni fogod ezt a pozíciót, ha:

  • Szeretsz webáruházakkal és webes értékesítéssel foglalkozni
  • Jó csapatjátékos vagy, de szeretsz egyedül is dolgozni
  • Kiválóan tudsz alkalmazkodni a gyors változásokhoz
  • Tudod tartani a határidőket
  • Pörgős, kreatív személyiség vagy

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Releváns szakmai végzettséged van
  • Rendelkezel 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalattal
  • Kiváló kereskedelmi érzékkel áldottak meg
  • Magas szintű számítógépes ismereteidet magabiztosan alkalmazod feladataid elvégzése során
  • Gyermeklelkű vagy és még mindig imádod a játékokat

Előnyt jelent

  • Gyerekjáték területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Milyen nálunk dolgozni?

  • A csapatunkba több, mint 100 munkatárs tartozik, akik több webáruházat is működtetnek. A gyermekjáték kereskedelem területén a B2B, B2C szektorban is jelen vagyunk, illetve a távirányítású modellek, makettek értékesítésével is foglalkozunk.
  • Magyarországra és Romániába is értékesítünk, tervünk között szerepel, hogy további országokban is terjeszkedjünk.

Ahova Téged várunk:

  • A IX. kerületben lévő Lurdy Házban található 750 négyzetméteres, igényesen berendezett irodánk, ahol megtalálható cégünk bemutatóterme is.

Céginformáció

Ha érdekel a játékok világa, szereted a változatos feladatokat és a fiatalos munkakörnyezetet, folyamatos fejlődésre törekszel, akkor Magyarország egyik legnagyobb játékpiaci szereplőjénél, a többszörös Ország Boltja díjas JátékNet webáruháznál a helyed! Csatlakozz dinamikusan bővülő csapatunkhoz!

Ha úgy érzed, hogy itt a helyed nálunk, akkor küldj nekünk egy fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzot, fizetési igényed megjelölésével!