E-commerce Manager

  • Cég neve

    DistributionOne Kft.

  • Munkavégzés helye

    1107 Budapest, Fogadó utca

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Főbb feladatok, munkák:

E-commerce managerként a Marketing csapat oszlopos tagja leszel. Ugyanakkor napi szinten dolgozol majd együtt más szervezeti egységekkel: időd jelentős részében az IT-val, Értékesítéssel és a Logisztikával.

Értékesítésünk többségében a webshopunkon keresztül zajlik, éppen ezért Te leszel a felelős az online értékesítési csatornánk megjelenéséért és működéséért, továbbá az online térben működő hirdetéseink megjelenéséért is.

Nagyra becsüljük, ha leendő kollégánk képes átfogóan gondolkozni, ha jellemző rá a precizitás, aki nemcsak végrehajt, de vannak javaslatai és ötletei, továbbá precíz és terhelhető és képes emberek irányítására.

Az álláshoz tartozó elvárások:

A webshop folyamatok (beleértve ügyfélszolgálati support), webshop megjelenés (UX), továbbá az általunk futtatott PPC kampányok kezelését várjuk el tőled.
  • 2-3 éves tapasztalatod van E-commerce vonalon: Olyan kollégát keresünk, aki nem most szeretné elsajátítani egy webáruház és a hozzá tartozó folyamatok működtetését. Nem ördöngösség valójában, amit csinálunk, de már az első pillanattól kezdve be kell kapcsolódnod a munkába. Örülnénk, ha tapasztalatod ügyfél oldali lenne.
  • Futtattál már PPC kampányokat: ha nem, akkor sincs gond,de számíts arra, hogy el kell sajátítanod. Azt láttuk, hogy nálunk az működik jól, ha a webshopot kezelő kolléga ért a PPC-hez is, mivel többségében konverzió alapú kampányokat futtatunk.
  • Képes vagy csapatban dolgozni. Hiszünk az egyéni sikerekben, ugyanakkor ezen a területen több ember munkája által lesz valós végeredmény.
  • Jól kommunikálsz és vezettél már embereket. Nem egyedül kell mindent csinálnod, egy nagyon szűk virtuális csapat és a Marketing Osztály vezetője segíti a munkádat. Viszont akik közvetlenül veled dolgoznak, őket irányítani és néha motiválni kell. Továbbá más kollégákkal is fontos egyeztetned bizonyos kérdésekről.
  • Beszélsz angolul: Nem papírt kérünk, valós tudást. Tényleg fontos, mert a külföldi webshopokat is kezeljük.
  • Nyitottság. Nagyon örülünk, ha rendelkezel a divatiparban szerzett tapasztalattal, de ha nem akkor nyitottnak kell lenned arra, hogy néhány dolgot elsajátíts és megtanulj. Ugyanígy lesznek folyamatok, amik nálunk máshogy működnek, fontos, hogy ezeket is magadévá tedd.
  • Referenciával rendelkezel: kérjük, hogy önéletrajzodba mindenképpen szerepeljen referencia.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Feladatkezelő szoftver(ek) ismerete, használata
  • Magento webáruház használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, dinamikusan fejlődő, innovatív vállalat
  • Piacképes juttatási csomag
  • Szakmai és piaci kihívások, sikerek
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Vásárlási kedvezmény Retro Jeans üzletekben

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Online értékesítés
  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing

Kérjük, küldd el jelentkezésed, amelyhez csatolsz egy önéletrajzot– referenciát és egy nettó fizetési igényt.

Amennyiben úgy látjuk, van dolgunk együtt, próbamunkát kérünk tőled, majd egy személyes találkozót. Utána pedig amilyen gyorsan csak lehet, szeretnénk, hogy elkezd a munkát.