E-commerce koordinátor

  • Cég neve

    Home Impex Kft.

  • Munkavégzés helye

    2120 Dunakeszi, Pallag utca

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Ha szeretnél egy nemzetközi szinten is folyamatosan fejlődő multinacionális cég csapatába tartozni, kedveled az összetett folyamatokat, szívesen tanulsz meg új dolgokat, elvárásod a modern irodai környezet, ne keress tovább!

Téged keresünk, ha maximalista vagy és naprakész a mai trendekkel, egyszerre több feladattal is könnyedén megbirkózol és motivál a cég fejlődésének előremozdítása.
Legyél Te az új e-commerce koordinátorunkként az, aki nagy hatást gyakorol a cég további növekedésére!

Főbb feladatok, munkák

  • E-commerce koordinátorként napi szinten dolgozol majd együtt más szervezeti egységekkel: időd jelentős részében az Grafikai csapattal, Értékesítéssel és a Beszerzéssel.
  • Te leszel a felelős az online értékesítési csatornánk megjelenéséért és működéséért, továbbá az online térben működő hirdetéseink megjelenéséért is. Fejleszted a vevői élményt az online felületeken, ideértve a weboldal tervezését és használhatóságának javítását. Feladatod továbbá az oldalak karbantartása és frissítése, beleértve a termékinformációkat.
  • Kezelned kell a termékkatalógust az e-kereskedelmi webhelyen és a piactereken, biztosítva, hogy naprakész és optimalizálva legyen a keresőmotorok számára.
  • Munkakörödbe tartozna még, hogy figyeld és elemezd a webhelyek és a piactér mutatóit, azonosítsd a trendeket, és tegyél adatközpontú javaslatokat a felhasználói élmény javítása érdekében. Ilyenek a webhelyekkel és piacterekkel kapcsolatos problémák elhárítása, szükség esetén kapcsolattartás technikai támogatással.
  • Légy naprakész a legújabb e-kereskedelmi és digitális marketing trendekkel, és várjuk a javaslataidat új kezdeményezésekre vagy a meglévő folyamatok javítására.
  • Segítsd a digitális és e-kereskedelmi csapatot a napi feladatokban és vegyél részt különböző digitális projektekben.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel
  • Felelősségteljes vagy és stratégiai gondolkodás jellemez
  • Jártas vagy az online világban és ismered a legújabb kereskedelmi trendeket
  • Motivál a kreativitás és a problémamegoldás
  • Felelősségteljeségeddel és önállóságoddal szívesen járulnál hozzá online csatornánk sikereihez
  • Analitikus gondolkodásmód jellemez. Nem riadsz meg a webanalitikai eszközök használatától sem (Google Analytics, Search Console, Hotjar, Data Studio)
  • Nyitott vagy új terület felfedezésére, az ehhez szükséges programok elsajátítására
  • Fontos számunkra, hogy a leendő kollégánk képes legyen átfogóan gondolkozni, jellemző legyen rá a precizitás, és egy olyan személy legyen, aki nemcsak végrehajt, de vannak javaslatai és ötletei, továbbá terhelhető és képes emberek irányítására.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Mivel szeretnénk az Amazon világán belül fejlődni, ezért nagy előnyt jelent számunkra bármilyen nemű tapasztalat, tudás az Amazonon történő értékesítéssel és folyamatokkal kapcsolatban.
  • Tapasztalat hasonló pozícióban vagy munkaterületen előny, de nem feltétel.
  • Egyéb idegen nyelv ismerete előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk

  • teljes állás, határozatlan idejű munkaviszony, jogtisztán bejelentett bér
  • stabil, biztos háttérrel rendelkező cég, kellemes irodai környezet, ahol igazi szakértővé válhatsz
  • kölcsönös bizalom és szoros együttműködés a cégen belül, emellett kiváló kapcsolatrendszer munkád megkönnyítéséhez.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, kérjük, szakmai önéletrajzodat bérigény megjelöléssel küldd el a „Jelentkezem” gombra kattintva.