Duty Manager

  • Cég neve

    SSP Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A vendéglátóipari egységeink (jelenleg 17) szakmai színvonalának fenntartása, és ellenőrzése
  • A műszakban lévő beosztott dolgozók munkájának szervezése és irányítása; szakmai tudásuk és felkészültségük figyelembevételével
  • Az egységeink üzemeltetéséhez szükséges áruk megrendelésének koordinálása házon belül a termelő egységeinkből; ezek nyomon követése értékesítésig
  • Kávézók és éttermek csapatainak irányítása és felügyelete
  • Az egységek napi munkájának támogatása és ellenőrzése
  • Folyamatos jelenlét a kávézókban, éttermekben
  • Az értékesítés felügyelete, ellenőrzése, támogatása
  • Az étterem működtetésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Napi reportok készítése angol nyelven

Elvárások

  • Minimum 2-3 év hasonló munkakörben eltöltött releváns tapasztalat (külföldi tapasztalat előny)
  • Legalább középfokú vendéglátóipari végzettség
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség és stressztűrő képesség
  • Proaktív személyiség
  • Jó szervezőkészség
  • KPI reportok ismerete előny
  • Outlook, Word, Excel programok felhasználószintű ismerete

Amit kínálunk

  • Egy pozíció, ami akár repülőtéri karrierutad első lépcsője lehet
  • Megismerkedhetsz a repülőtér különleges világával
  • Nemzetközi hátterű, piacvezető vállalat nyújtotta biztos háttér
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, elkötelezett, összetartó csapat
  • Étkezés biztosítása
  • Utazási támogatás
  • Hajnali munkakezés esetén ingyenesen igénybe veheted a Minibus szolgáltatásunkat a lakóhelyed  (ha az Bp., Vecsés, Üllő vagy Gyàl) és a munkahely között
  • Fejlődési lehetőség, képzett kollégáinktól tanulhatsz
  • Jelenlegi műszakrendek: 04-13h és 12:30-21:30h

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Számunkra fontos, hogy szeresd, amit csinálsz és érezd jól magad egy egyedülálló környezetben!

Az SSP Group magyarországi cége, az SSP Hungary Kft. üzemelteti a legtöbb, összességében 16 darab vendéglátó egységet a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.

Igényes vendégeink megelégedésének elnyeréséhez nemcsak jól felszerelt létesítményeinkre és első osztályú termékeinkre van szükségünk, hanem mindenekelőtt a munkatársaink közreműködésére is.

  • A fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!