• Cég neve

    BAZINGA TRANS Kft.

  • Munkavégzés helye

    1156 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 350e - 600e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

KEDVES DOLGOZNI AKARÓ JELETKEZŐ!

Cégem a Bazinga Trans Kft. 2016. óta csomagszállítással foglalkozik és a DPD futárszolgálat alvállalkozója. Irányításom alá tartozik Budapest 17-18-19. kerülete, valamint Vecsés és Üllő települések.

Célom, hogy találjak egy megbízható, dolgozni tudó és akaró kollégát a kézbesítési területre.
A depónk a XV. kerületben az M3 kivezető mellett található európai színvonalú elosztóközpont. Innen indulnunk reggelente, 6:00-kor kezdődik a csomagok szortírozása, tehát ekkorra kell megjelenni. Hétfőtől péntekig dolgozunk, ez alól kivételek az államilag „becserélt” szombatok. Gyors pakolás, csőre töltjük a puttonyt és indulhat a kézbesítés. Amíg nem ismered a területet, addig a PDA segít, van benne navi ha kell. Gombnyomásra hívod az ügyfelet róla, hogy készüljön fel mert mindjárt érkezel. Miután kivitted, amit ki kell, felvetted, amit fel kell - közben begyűjtötted a málnát - bejössz, lepakolsz, elszámolsz, és mehetsz is haza. Ja, igen… Ide nem jár busz, kell autó a bejáráshoz.

Betanítunk, ami maximum egy hét, aztán kezdhetsz is dolgozni egyedül. Békeidőben 80-100 címet kell elvinned, nyáron ez lehet kevesebb, szezonban garantáltan több. A fizetési rendszer teljesítmény alapon működik, függ a kiszállított címek számától, illetve a munkád minőségétől. Bónuszt kapsz, amiért a csomagokat időben adod le (a saját magad által meghatározott időben, de ez fontos mert az ügyfelek kapnak róla értesítést miután elindultál és akkorra várnak, tehát illendő akkor menni, amit ígértünk), valamint amiért a csomagokat nem csak kiviszed, de át is adod az ügyfélnek. Tehát mindent elkövetsz azért, hogy minél kevesebb legyen a visszáru és TE LEGYÉL A KEDVENC FUTÁR! A fizetés, ami összejön a nyugisabb időszakban, kb. 350-400.000 Ft. Ha több a meló, vagy hajtósabb vagy az átlagnál, nem tartunk vissza abban, hogy jobban kereshess.

Kapsz furgont a munkavégzéshez, évszaknak megfelelő munkaruhát, céges telefont, megbecsülést, rendes fizetett szabadságot. A kollégám leszel és nem a beosztottam. Célom egy jó munkahely teremtése és fenntartása a lehető legjobb emberekkel. Ha már egyszer dolgozni kell, azt a lehető legjobb hozzáállással tesszük, ezt várjuk el tőled is.

Elvárások

Mit kérek cserébe?
B kategóriás jogosítványt, tiszta erkölcsi bizonyítványt, furgonvezetésben szerzett tapasztalatot. Tiszteletet az ügyfelek és a kollégák felé, ez az alapja mindennek. Legyél igényes magadra, a járművedre. Akarj dolgozni. Ne késs reggel, mert a többiek munkáját nehezíted. Legyél fiatalos, jó csapattag.

Legyen felelősségérzeted! Ha itt dolgozol, számítunk rád! Az ügyfelek, a munkatársak és én. Nincsen este tízkor holnap nem megyek sms, és ehhez hasonlók. Ha még így is érdekel a dolog, kérlek, küldd el a fényképes önéletrajzodat, és keresni foglak, vagy csak simán jelentkezz és írd le magadról amit tudnom kell rólad!

Előnyt jelent

-Voltál már csomagfutár
-Tudod kettesével szedni a lépcsőket, level kettő, ha lefelé is
-Nem rúgod szét a kocsit
-Nem várod meg hogy ne lehessen kettesbe tenni a fülkében lévő szeméttől

Amit kínálunk

Miért minket válassz? Mert jól fogsz keresni. Mert hétvégén azt csinálsz amit akarsz. Mert a miénk a legjobb csapat az egész DPD Groupon belül*, hála a kollégáknak. Ha nem hiszed, kérdezz utána. És mert jó a terület minden szempontból. És mert pont kellene nekünk egy penge kolléga.

* de tényleg.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Játéksarok

Céginformáció

Ha még így is érdekel a dolog, kérlek, küldd el a fényképes önéletrajzodat, és keresni foglak, vagy csak simán jelentkezz és írd le magadról amit tudnom kell rólad!