• Cég neve

    Danubius Hotels Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Nyitott, emberközpontú személyiségnek tartod magad? Mindig a megoldásra törekszel? Szeretnénk olyan vendégélményt biztosítani, hogy a látogatók tartózkodása a lehető legemlékezetesebbre sikerüljön. Ehhez olyan szenvedélyes és elkötelezett szakembereket keresünk, akik könnyedén kommunikálnak az emberekkel és élvezik a szállodák egyedi világát!

Legyél Te a Danubius Hotels szállodalánc egyetlen ötcsillagos szállodájának, a budai Várnegyedben található Hilton Budapest arca Doorman pozícióban!

Doorman

Főbb feladatok, munkák:

  • Fontos szereped lesz a szállodáról alkotott első benyomás kialakításában.
  • Te leszel felelős a csomagokért és precízen megszervezed, hogy minden a megfelelő helyre kerüljön.
  • Fogadod a vendégeket és a látogatókat, illetve segítőkészen megoldod a felmerülő helyzeteket a Front Office csapattal.
  • Biztosítod a bejáratnál a gördülékeny vendégmozgást, valamint koordinálod a parkoló autókat.
  • Követed a gépjárművek forgalmát, kezeled az ezzel kapcsolatos változásokat, foglalásokat.
  • Te fogsz felelni a gépárművek biztonságok parkoltatásáért a mélygarázsban, illetve kérés esetén előállsz a főbejárat elé az autóval.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum alapfokú végzettséget kérünk.
  • Kommunikációképes az angol nyelvtudásod.
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat.
  • A megfelelő kommunikációs készség és a csapatjátékos hozzáállás minden nap fontos lesz.
  • Jó fizikumot és teherbíró képességet kérünk, hiszen ez nagyrészben fizikai munka.
  • Vendégcentrikus, összeszedett kollégát várunk csapatunkba!

Amit kínálunk:

  • Az alapbéren kívül kimagasló cafeteria rendszerünk van, melyet szabadon választható módon kérheted SZÉP kártyára, vagy kérheted plusz bérként;
  • Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk Neked minden nap;
  • Biztosítjuk a munkaruhád, védőcipőd;
  • A Danubius munkatársi kedvezményekkel családtagjaiddal és barátaiddal kedvezményes áron tudsz megszállni a Danubius szállodáinkban.

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodaipar

Ha felkeltettük az érdeklődésed, kattints a Jelentkezem gombra és küldd el nekünk a pályázatodat!