Manpower Munkaerő-Szervezési Kft. logo

Donorvizsgáló - Pécs

  • Cég neve

    Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.

  • Munkavégzés helye

    7624 Pécs

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Donorok azonosítása
  • Donorok, donorjelöltek alkalmasságának elbírálása, orvosi vizsgálat, kórelőzmény, panaszok figyelembevételével
  • Donorpanaszok fogadása, kivizsgálása, összefoglaló jelentés készítése
  • Tájékoztatás a donáció folyamatáról
  • Donorok kizárása, kizárás feloldása
  • Donorkizárási kritériumok szigorú betartása
  • Ügyel a donorok biztonságára, velük bizalomra épülő partnerkapcsolatot alakít ki
  • Higiénés előírások betartása, betartatása
  • A donáció kapcsán esetlegesen előforduló rosszullétek ellátása, elsősegélynyújtás

Elvárások

  • Orvosi diploma
  • Szakmai tapasztalat
  • Hematológus, belgyógyász, transzfúziológus szakorvosi vizsga előnyt jelent
  • Rugalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • Empatikus személyiség

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vállalkozási szerződéssel történő munkavégzés

Céginformáció

Partnerünk Magyarország dinamikusan fejlődő, magánegészségügyi szektorban elhelyezkedő gyógyszeripari szereplője, amely országosan 7 plazmaadományozó központot működtet. Csatlakozz hozzájuk és légy részese fejlődésüknek!