Donorvizsgáló orvos (Kaposvár)

  • Cég neve

    Plazmaszolgálat Kft.

  • Munkavégzés helye

    7400 Kaposvár, Áchim András utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Plazmaadók (donorok) fizikális vizsgálata, plazmaadásra való alkalmasság megítélése és rendszeres ellenőrzése
  • Szükséges adminisztráció elvégzése
  • Vérkép és vitális paraméter értékek kiértékelése
  • Plazmaferezis során orvosi felügyelet biztosítása

Elvárások

  • Általános orvosi diploma, érvényes orvosi működési engedély
  • Szakvizsga nélküli orvosok jelentkezését is várjuk
  • Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Készségszintű számítógép kezelés (MS Office, Word, Excel, Internet)

Amit kínálunk

  • Munkavégzés teljes- vagy részmunkaidőben
  • Emelt juttatások, motivációs rendszer
  • Kényelmes, modern munkakörnyezet, barátságos közeg
  • Megbecsültség és szakmaiság egy dinamikusan terjeszkedő hazai vállalatnál

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Plazmaszolgálat Kft. Magyarország rendkívül dinamikusan növekvő és meghatározó gyógyszeripari szereplője, amely országosan 12 Plazma Pontot működtet. Kaposvári csapatunk támogatására keressük legújabb munkatársunkat az alábbi pozícióba: Donorvizsgáló orvos (Kaposvár)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, úgy magyar nyelvű fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk „Donorvizsgáló orvos - Kaposvár” jeligére!