Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem logo

Dokumentumkezelő (igazgatási ügyintéző) (2024/116)

  • Cég neve

    Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

  • Munkavégzés helye

    1111 Budapest, Egry József utca 20-22.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Iratanyagok (papír és vagy elektronikus) átadás-átvétele, megfelelőségének ellenőrzése az előírások szerint.
  • Az Egyetem Iratkezelő rendszerében iratok nyilvántartásba vétele, ezen belül kiemelten szerződések és mellékleteinek nyilvántartásba vétele, szerződéses adatok rögzítése, iratok szkennelése, a szerződésekben bekövetkező változások kezelése, kapcsolattartás az érintett szervezeti egységekkel.
  • Adatszolgáltatások készítése.
  • Iratanyagok előkészítése központi irattárba adásra.
  • Az Egyetem hivatali kapu tárhelyének kezelése.

Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:

  • Határozott idejű szerződés,
  • Általános,

Munkavégzés helye: 1111 Budapest, Egry József utca 20-22.

Elvárások

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  • Erkölcsi bizonyítvány

Egyéb pályázati feltétel meghatározása:

  • Középfokú képesítés,
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Elektronikus iratkezelő (pl. Poszeidon) rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Cégkapu/Hivatali kapu kezelési tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Gépírástudás

Elvárt kompetenciák:

  • Precizitás,
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • Rugalmasság,
  • Megbízhatóság,
  • Önállóan és csapatban történő munkavégzés

Céginformáció

A több mint 240 éves múltra visszatekintő Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem vezető szerepet tölt be a felsőoktatásban. Campusunk a  Szabadság-hídtól egészen a Petőfi-hídon túl húzódik számos műemlék épülettel, parkos sétányokkal a budai rakparton. Egyetemünk nyolc karán, tudományos és kutató intézményeiben közel 22.000 magyar és külföldi hallgató részesül oktatásban. Az Egyetem működését a Kancellária, mint szolgáltató szervezeti egység támogatja.

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információk:

A lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk jelentkezésüket a fenti dokumentumokkal. Jelentkezéskor a pozíció megnevezése mellett található azonosítószámot kérjük feltüntetni. Amennyiben a pályázati felhívások szövegében eltérés található, az Egyetem honlapján közzétett kiírás szövegét kell irányadónak tekinteni. Végzettségtől, gyakorlattól és projektektől függően az illetmény munkáltatói döntés alapján pozitív irányban eltérhet a törvényi minimumhoz képest.

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • Szakmai önéletrajz
  • Végzettséget, képzettséget igazoló okiratok és nyelvtudást igazoló okiratok másolata
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak pályázattal összefüggő kezeléséhez

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.05.24

A pályázat elbírálásának módja:

A pályázatban foglalt és maradéktalanul beküldött dokumentumok fényében tekintjük érvényesnek a jelentkezést.

A pályázat elbírálásának határideje: 2024.05.31

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.06.03

Publikálás tervezett időpontja: 2024.04.24