Dokumentációs gyakornok - Diákmunka

  • Cég neve

    Fürge Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1101 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 2 200 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk az egyik legnagyobb állatgyógyászati vállalat, amely kiváló minőségű oltóanyagokat és egészségmegőrző termékeket fejleszt és gyárt. Céljuk az állatok egészségének védelme és a gazdák támogatása az állategészségügy területén. Innovatív megoldásaik és szakértelmük révén hozzájárulnak a világállat-egészségügy fejlődéséhez és az állatok jobb életminőségéhez.
Gyere, és tegyél te is küldetésükért már gyakornokként is!

Főbb feladatok, munkák

  • GMP szabályoknak megfelelő számítógépes dokumentáció
  • Vállalati rendszerben való adatrögzítés
  • Aktív részvétel a félkész termékek dokumentációjának megújításában a GMP előírásoknak megfelelően
  • Product Quality Review-ban való részvétel
  • Kapcsolattartás más QC laboratóriumokkal és a cég egyéb részlegeivel

MIÉRT MINKET VÁLASSZ?

  • Stabil, multinacionális vállalatnál lehetsz gyakornok, ami erős alapokat biztosít a későbbi elhelyezkedésedhez is.
  • Minden nap az állatok védelméért dolgoznak, így munkáddal te is ehhez járulsz jóvá.
  • Partnerünknél felhalmozott szakmai tudás Magyarországon egyedülálló. Ahhoz, hogy elsajátíts a megfelelő szakmai ismereteket, folyamatos képzéseket és betanítást biztosítanak számodra.
  • Hosszútávú, stabil lehetőséget kapsz egy válságálló iparágban.
  • Fizetett ebédidő.
  • Ingyenes parkolás a X. kerületi telephelynél.
  • A náluk töltött gyakornoki időt leigazolják szakmai gyakorlatként is.

  • Aktív vagy passzív (25 év alatti) NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú tanulmányokat folytatsz kémia, vegyészet, biológia, mikrobiológia, gyógyszerészet, biotechnológia területen
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel
  • Nem okoz gondot heti 20-30 óra vállalása
  • Igazi csapatjátékos vagy

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • LIMS, ENNOV, QuickBase tudás
  • Angol nyelv középszintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Gyártás, Termelés
  • Vegyész/Vegyésztechnikus

Jelentkezz önéletrajzod feltöltésével, mi pedig hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot, hogy egyeztessünk a felmerülő kérdéseidről!