Dokumentációs csoportvezető - minőségbiztosítás

  • Cég neve

    Stadler Szolnok Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szolnok

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Feladatok:

  • A csoportjába tartozó munkatársak feladatainak meghatározása, munkavégzésének támogatása és ellenőrzése.
  • A csoportjába tartozó munkatársak teljesítményének ellenőrzése, értékelése, dokumentálása, visszacsatolása.
  • Projektegyeztetéseken történő részvétel, projektek lekövetése.
  • A tervezőktől beérkező gyártási rajzdokumentáció struktúrába rendezése, a rajzok biztosítása a termelőterületek és a beszerzés részére.
  • Házon belüli és tervezői rajzváltozások kezelése, feldolgozása és telephelyen belüli kiközlése.
  • Gyártási dokumentációk készítése.
  • Az üzemből beérkező a kocsiszekrényekhez, illetve komponenseihez tartozó gyártási dokumentumok feldolgozása, rendszerezése, archiválása.
  • A kocsiszekrényhez tartozó vevői dokumentumok átadása a megbízó részére.
  • Vevői reklamációk kivizsgálásában, intézkedéseiben való részvétel.
  • Eltérési engedélyek elkészítése, kezelése.

Elvárásaink:

  • gépészmérnöki végzettség, legalább 1-2 év releváns tapasztalat
  • vezetői kompetenciák, tapasztalat
  • minőségbiztosítás területen szerzett releváns tapasztalat
  • kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Microsoft Office magas szintű használata

Előnyt jelent:

  • auditori végzettség
  • mérőeszközök kezelésben szerzett tapasztalat
  • nem-megfelelőségek kezelésében szerzett tapasztalat

Miért válassz minket?

  • multinacionális és multikulturális környezet
  • modern, tiszta és biztonságos munkakörnyezet az európai vasútipar világszintű, piacvezető gyártó cégénél
  • versenyképes juttatási csomag és havi teljesítményprémium
  • egészségmegőrző és sport szolgáltatások (ingyenes masszázs-, úszás- és gerinctorna lehetőség, konditerem használat)
  • kiemelkedő szociális juttatási lehetőségek, magán egészségbiztosítás
  • színvonalas üzemi étterem, étkezési és szálláslehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás

Önéletrajzod várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva a pozíció megjelölésével.