Dohánybolti eladó (XV. kerületi trafikba)

  • Cég neve

    KÜRCHA TOBACCO BT.

  • Munkavégzés helye

    1156 Budapest, Nyírpalota út 2.

  • Fizetés

    Nettó 250e - 300e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Olyan jelentkezőt várunk, akinek nem jelent problémát a hosszú műszakban való munkavégzés, azaz 12 óra/nap, hosszú távon keres munkalehetőséget és megbízható!

  • a vásárlók gyors, kedves kiszolgálása
  • árurendelés, bevételezés
  • árupakolás
  • pénztárgép kezelése
  • kávégép kezelése
  • bolt rendben- és tisztántartása
  • dohányboltokra vonatkozó szabályok betartása
  • hosszú műszakban végzett munkarend 12 óra

Elvárások

  • 1-2 éves kereskedelemben szerzett bolti eladói tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Vevőorientált beállítottság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Referencia előző munkahelyről

Előnyt jelent

  • Trafikban szerzett eladói tapasztalat
  • Áru bevételezési, raktárprogram kezelési gyakorlat
  • Pénztárgépkezelési gyakorlat

Amit kínálunk

  • Munkaidőbeosztás dolgozók általi elkészítése
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Összeszokott csapat
  • Stabil, több mint 10 éve működő megbízható cég
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Bolti forgalom után havi jutalék
  • Cafeteria

Céginformáció

Kürcha Tobacco Bt. több budapesti dohánybolttal rendelkező magyar vállalkozás, amely több mint 20 éves dohányiparban szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezik. Budapesten XV. kerületében működtet dohányboltokat. Olyan munkavállaló jelentkezését várjuk akire hosszútávon számíthatunk és szívesen lenne egy összeszokott csapat része!

Fényképpel ellátott önéletrajzát várjuk, bérigény megjelölésével!