Dohánybolti Eladó

  • Cég neve

    Tobacco World Bt.

  • Munkavégzés helye

    1137 Budapest, Szent István körút 12.

  • Fizetés

    Nettó 1 700 Ft/óra bér Mozgóbér Jutalék Bónusz Prémium

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Vevők udvarias, szakszerű kiszolgálása.
  • Áru átvétele, az ezzel járó adminisztráció elvégzése.
  • Polcok és hűtők feltöltése, üzlet tisztán tartása.

Elvárások

  • Jól dolgozol csapatban, de az önálló munkavégzésben is megtalálod a helyed.
  • Alap szinten tudod használni a számítógépet.
  • Aktív lottóterminál kezelői vizsga megléte.

Előnyt jelent

  • Dohánybolti tapasztalat előny.
  • Laurel rendszer ismerete.

Amit kínálunk

  • Bejelentett főállású jogviszonyt már az első naptól.
  • Jó munkakörülmények, rendezett üzlet.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Szakmai tréningek.
  • Kiemelt kereseti lehetőség.

Céginformáció

Dohányboltunk a XIII. kerületben található, a vásárlók maximális kiszolgálására törekszünk.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését állásajánlatunkkal, kérjük jelentkezzen fényképes szakmai önéletrajzával "Jelentkezem" gombra kattintva