Dohánybolti eladó

  • Cég neve

    SAFE TABAK Bt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 295e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • vásárlók udvarias, segítőkész kiszolgálása,
  • áruátvétel, kihelyezés, árukezelés,
  • pénztárosi és ahhoz kötődő feladatok ellátása,
  • üzlet tisztán tartása.

Elvárások

  • megbízhatóság,
  • vevőorientáltság,
  • szívesen dolgozol csapatban,
  • rugalmas vagy és hosszú távon gondolkodsz.

Előnyt jelent

Laurel rendszer ismerete, dohánybolti tapasztalat előny.
Érvényes lottó terminálkezelői vizsga szintén előnyt jelent.

Amit kínálunk

Budapest területén (VIII., és IX. kerület) üzemelő nagy forgalmú Nemzeti Dohányboltjainkba hirdetünk eladói pozíciót teljes munkaidőben nappalos és éjszakás műszakra.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, csatold bátran fényképes önéletrajzodat a Neked megfelelő kerület és műszak megjelölésével