Divízióvezető

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

    Országosan bárhonnan pályázható - Siófok, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád-Csanád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy m

  • Elvárások

    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk a magyar gáz és olajiparhoz kapcsolódva jött létre 2002-ben, azzal a céllal, hogy a tulajdonosoknál ezen iparágban felhalmozódott tudást és ismeretet hazai háttér mellett kilépve Európa piacaira kamatoztassák.

Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Németországban tevékenykedő társaság részére lakatosipari divízió felépítése és működtetése
  • Potenciális partnerek felkutatása, saját ügyfélkör kialakítása
  • A már meglévő ügyfelekkel való aktív, bevételorientált, napi kapcsolattartás
  • Futó munkák felügyelete, elszámolása
  • Ajánlatok kidolgozása, prezentálása és nyomon követése a partnereknél
  • Szerződések előkészítése, azok tartalmának egyeztetése a társosztályokkal
  • Heti és időszaki riportok precíz, pontos elkészítése
  • A cég jó hírének építése, annak megőrzése, érdekeinek lojális képviselete

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 3-5 éves lakatosipari értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs képesség német és magyar nyelven
  • Elkötelezett és siker vezérelt egyéniség
  • Kitartó, lelkes, pozitív személyiség
  • Kiváló helyzetfelismerő képesség, kreativitás, jó szervezőképesség
  • Hajlandóság rendszeres külföldi utazásokra

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér, plusz teljesítményarányos EURO-ban folyósított mozgóbér
  • Céges telefon, laptop
  • A munkaidő szabad beosztásának a lehetősége az eredmény elvárások teljesítése mellett
  • Rendszeres, a cég által finanszírozott külföldi utazási lehetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Németországi munkatapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: országosan bárhonnan végezhető, rendszeres külszolgálattal.