Diszponens

  • Cég neve

    SPAR Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Bicske

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Diszponens

Feladatok

  • Alapvető feladatod a SPAR üzletekben megtalálható termékek központi raktárakban történő készletgazdálkodása
  • A szállító partnereink felé raktári rendeléseket adsz le a forgási sebesség, kapacitások figyelembevételével
  • Biztosítod az akciós termékekhez szükséges árukészletet
  • Figyelemmel kíséred és minimumra csökkented a hiánycikkeket
  • Nyomon követed a termékek szavatossági idejét

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs képességgel bírsz
  • A precíz munkavégzés számodra is fontos
  • Fiatalos jó hangulatú csapatban szeretnél dolgozni
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • 13. havi juttatást
  • SPAR dolgozói kedvezmény, a belépéstől kezdődően 15% - az aktuális szabályzat szerint, havi 120.000 Ft vásárlási keretösszegig
  • Egyéb vásárlási kedvezményeket partnereinknél
  • Egészségbiztosítási csomagot
  • Hűségprogram keretén belül SZÉP kártya juttatást
  • Ingyenes céges buszjáratot Budapest, Tata és Tatabánya térségéből/ gépjármű üzemanyagtérítést br. 40 Ft/km
  • Magas minőségű vállalati laptopot és mobiltelefont korlátlan mobilinternethasználattal
  • Home office lehetőséget
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, nemzetközi fejlődési lehetőséget
  • Nyelvtanulási lehetőséget
  • Mentorprogramot, ami segíti a betanulásod

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Raktározás, Készletezés
  • Ellátási lánc