Diszponens (Alsónémedi)

  • Cég neve

    Penny Market Kft.

  • Munkavégzés helye

    Alsónémedi

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Érdekel a kereskedelem? Szeretnél egy igazán jó csapathoz tartozni? Hosszútávú munkahelyet keresel? Akkor a PENNY pont a Te helyed!

Cégünk 1996 óta kínál rendkívül kedvező ár-érték arányú termékeket a vásárlóinknak. Jelenleg 231 üzletünkben, 3 logisztikai központunkban és az Alsónémedi központi irodánkban az összes munkatársunk megtapasztalja, mit is jelent a csapatszellem, a személyes fejlődés és a közelség egy megbízható, gondoskodó és stabil munkahelyen.

DISZPONENS

Feladatok:

  • Készletgazdálkodás, a meghatározott készlet szintek megtartása
  • Rendelésállomány figyelése
  • Szállítók felé a megrendelések kiküldése, feldolgozása és nyomon követése
  • Árubeérkezés koordinálása
  • Szoros együttműködés a beszerzéssel, a logisztikával és a beszállítókkal
  • Riportok, kimutatások, kalkulációk készítése

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol és/vagy német középfokú nyelvtudás
  • Nagyon erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló és csapatban egyaránt magas szintű munkavégzés

Egyéb információ az állásról:

  • 2 év határozott szerződés

Előny:

  • FMCG szektorban szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést és juttatásokat
  • Próbaidő lejárta után 14.000,- Ft értékben OTP SZÉP Kártya
  • 13. havi fizetés
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Hibrid munkavégzés
  • Munkábajárási támogatás vagy ingyenes céges buszjárat
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy német tulajdonú cégcsoportnál