Diszponens

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    5420 Túrkeve

  • Fizetés

    Bruttó 550e - 640e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Széria alkatrészek, alapanyagok szállítási lehívásának (rendelés) kiadása a beszállítók felé.
  • A rendelésállomány nyomon követése a vevői / gyártási igények alakulásának megfelelően.
  • Anyaghiány és az extra fuvarok elkerülése, minimális szinten tartása
  • Késedelmes beszállítók, elmaradások sürgetése.
  • Szállítmányozással való kapcsolattartás.
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás.
  • Vállalatirányítási rendszer diszpozitív alapadatainak feltöltése, karbantartása
  • Adatszolgáltatás, riportok készítése

Elvárások

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Logisztikai területen szerzett 2-4 éves tapasztalat
  • Határozottság, proaktivitás
  • Stressz tűrés
  • Jó probléma megoldó képesség

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai képzések
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Céginformáció

Partnercégünk, nemzetközi autóipari beszállító cég keres diszponens munkatársat. Amennyiben érdekelnek a felsorolt feladatok, szívesen tartanád a kapcsolatot neves autómárkákkal és angolul is boldogulsz, akkor várjuk jelentkezésed az önéletrajzod csatolásával az oldal alján!

Kérlek önéletrajzzal és a bérigényed megadásával együtt jelentkezz!