Diszpécser (Üllő)

  • Cég neve

    Autonet Logistic Kft.

  • Munkavégzés helye

    2225 Üllő, Maglódi út 46.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Feladatok

  • a megrendelések megfelelő, határidőre történő kiszállításának biztosítása
  • járatok megrakodásának, indításának koordinálása
  • a kiszállítók szakmai felügyelete, irányítása
  • a szállítmányozás minőségi kontrollja, mérőszámok vizsgálata
  • a szállítmányozást & disztribúciót érintő döntések támogató előkészítése
  • csomagkeresés, napi logisztikai ügyfélpanaszok kezelése
  • a szállítmányozást & disztribúciót érintő napi adminisztráció elvégzése

Elvárások

  • legalább 2 éves, szállítmányozási területen szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség elvárt
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • autóalkatrész ismeret, ügyfélszolgálati, értékesítési tapasztalat előny
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Word, különösen Excel)
  • vállalatirányítási rendszer ismerete: AX, WMS rendszerek ismerete előny
  • angol nyelvtudás előny
  • ’B’ kategóriás jogosítvány
  • bejáráshoz szükséges saját gépkocsi
  • több műszakos munkarend vállalása (délelőtti és délutáni műszakok)

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatást
  • havi bónuszt és béren kívüli juttatásokat
  • oktatást, szakmai tréningeket
  • dinamikusan fejlődő, multinacionális nagyvállalati környezetet
  • karriert, előrelépés lehetőséget
  • felelősségteljes, önálló, innovatív munkavégzést
  • gépkocsi költségtérítés