Diszpécser gyakornok (Júniusig - Dunaharaszti)

  • Cég neve

    PannonDiák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    2330 Dunaharaszti, Némedi út 104.

  • Fizetés

    Bruttó 1 874 Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

-Dokumentum kezelés (nyomtatás, másolás etc.)
-Társosztályakkal való kapcsolattartás telefonon és e-mail-en (sofőr, raktár, túraelszámolás etc.),
-Bejövő e-mail kezelése
-Rendelések kezelése SAP-ban

Elvárások

-nappali aktív/passzív( 25 éves korig) hallgatói jogviszony megléte
-heti min. 20 óra vállalása ( lehetséges 30-40 óra vállalása is)
-irodai jelenlétet igénylő pozíció

Munkaidő: 08.00-17.00 között

Munka időtartama: azonnali kezdés- Június végéig( max 1-2 héttel elhúzodhat megbeszélés alapján)

Munkavégzés helyszíne: Dunaharaszti ( céges busz biztosított Pest és Budai oldalról is)

Amit kínálunk

br.1874 ft/óra ( 25 év alatt ez nettó)

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

A Coca-Cola HBC Magyarország Kft. 28 országot átfogó CocaCola HBC cégcsoport tagja. A dunaharaszti székhelyű, Magyarországon két palackozó üzemet és hét regionális elosztó központot működtető vállalat, több mint 1000 dolgozót foglalkoztat. A Csoport egyik regionális gyártóközpontjává vált. Emellett a vállalat Magyarország legnagyobb üditőital-palaczkozó üzeme,az egyik legjelentősebb hazai élelmiszer-feldolgozó cég.