Dísznövény kertész

  • Cég neve

    BÍRÓ ZRT.

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beszállítópartnereinktől  (Volmary, Selecta, Gediflora) érkező üvegházi szaporítóanyag és készáru cserepes dísznövény kultúrák nevelése modern üvegházainkban
  • növényápolási munkafolyamatok, rendelések összehangolása szállításra
  • leltározás, kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • gépek (vető, cserepező, tálcatöltő) és berendezések (egyéb automatikák) kezelése

Elvárások

  • önállóság, felelősségérzet
  • csapatmunkára való alkalmasság és jó kommunikáció
  • szakmai elhivatottság, igényes munkavégzés
  • középfokú képesítés, számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • középfokú vagy felsőfokú kertészeti végzettség,
  • üvegházi  kertészeti kultúrákban szerezett tapasztalat
  • növényvédelmi "zöldkönyv" érvényessége
  • angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • változatos szakmai kihívások
  • modern, jól felszerelt kertészeti háttér
  • hosszútávú munkalehetőség, nem szezonális

Céginformáció

​​​​​​Cégünk több mint  25 éves tapasztalatával meghatározó beszállítója a magyar üvegházi kultúrákat termelő kertészeteknek, emellett  hiper- és barkácsáruházak beszállítói is vagyunk.
Növényeink eljutnak szomszédos országokba is.
Teljes betekintést  a hazai kertészeti vérkeringés világába.