Díszítő (díszletépítő és -bontó)

  • Cég neve

    Magyar Állami Operaház

  • Munkavégzés helye

    1146 Budapest, Kőbányai út 30.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A munkád az előadásokhoz, próbákhoz és rendezvényekhez kapcsolódó díszletállítási és bontási feladatok lesznek;
  • Részt veszel az építési és bontási munkálatok mellett a díszletek szállításában, raktározásában, apróbb karbantartásában, a raktárak és munkaterületek tisztán tartásában.

Elvárások

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Jó fizikumú vagy, hisz ez egy nehéz fizikai munka;
  • El tudod képzelni magad, hogy a színházi élet menetrendje szerint dolgozz (beosztás szerint hétvégén is, előre ismert kéthetes beosztással);
  • Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni, pörgős és segítőkész hozzáállású vagy.

Amit kínálunk

  • Bejelentett munka, stabil munkáltatói háttér, fix jövedelem vár;
  • A budapesti utazási költségeket mi álljuk;
  • SZÉP kártya juttatásunk is van;
  • Vidékieknek utazási költségtérítést biztosítunk;
  • Az ország legmodernebb Műhelyházában (Eiffel Műhelyház), és az Andrássy úti Operaházban lesz jellemzően a munkavégzési helyed, igényes és biztonságos körülmények között.

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Mi vagyunk az ország első számú kulturális intézménye, a legnagyobb műszaki stábbal.
A kőbányai Eiffel Műhelyházba és az Operaházba keressük új munkatársainkat.
Mindig is érdekelt, mi történik a kulisszák mögött?
Szeretnél középfokú végzettséggel egy új szakmát elsajátítani, de inkább a gyakorlati tudást részesíted előnybe az iskolapad helyett? Ha igen, akkor nálunk a helyed!

Gyere az Operaházhoz díszítőnek!

Várjuk jelentkezésed (önéletrajzod és végzettségről szóló nyilatkozatod) a „Jelentkezem” gombra kattintva.
A jelentkezés folyamatos!
HR csapat
„Az Opera bennünk van.”