CIG Pannónia Életbiztosító Nyrt. logo

Díjkönyvelő

  • Cég neve

    CIG Pannónia Életbiztosító Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Építsd karrieredet a
CIG Pannónia Biztosítónál!

Csatlakozz hozzánk

Díjkönyvelő

pozícióba!

Pár érdekes feladat, amiben számítunk Rád:

  • beérkezett összegek azonosítása, könyvelése,
  • befektetési tranzakciók végrehajtása,
  • díj visszautalással kapcsolatos kifizetések indítása,
  • csoportos beszedési megbízások teljeskörű kezelése.

Amiért érdemes csatlakozni hozzánk:

  • céljaink megvalósításához Te is aktívan hozzájárulsz,
  • kiemelt figyelmet fordítunk szakmai ismereteid fejlesztésére,
  • egy stabil, összetartó, támogató csapat tagja lehetsz, akik segítik egymást a napi munkában
  • biztosítjuk a heti 2 nap home office lehetőségét.

Te vagy a mi emberünk, ha az alábbiakban magadra ismersz:

  • rendelkezel díjkönyvelési területen szerzett 1-3 éves tapasztalattal,
  • középfokú pénzügyi végzettséged van (OKJ végzettség elfogadott),
  • felhasználói szinten használod az MS Excelt, az MS Word-t,
  • előny, ha középfokú angol nyelvismereted van.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Számviteli munkatárs

Ha tetszenek a feladatok,

ha, fontos számodra, hogy eredményeket érj el munkádban

a "Jelentkezem" gombra kattintva,

küldd el hozzánk önéletrajzodat!