Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. logo

Díjellenőrzési koordinációs munkatárs

  • Cég neve

    Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Váci út 45/B.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Azon dolgozunk, hogy útdíjfizetési szolgáltatásainkat a közutakat használók hasznosnak és értékesnek tartsák, valamint innovatív megoldásainkkal hozzájáruljunk az ország közlekedésének fejlesztéséhez.

Csapatunkba

díjellenőrzési koordinációs munkatárs

kollégát keresünk határozatlan időre, 12 órás munkarendbe.

A fenti munkakörben a következő főbb feladatok várnak rád:

  • A külsőköltség-díj bevezetése, és a vele együtt járó üzleti modellváltás szakértői támogatása: részvétel az új funkciók, folyamatok, szabályozó környezet kialakításában, erőforrás allokáció tervezésében
  • Diszpécser rendszerű információcsere, adatszolgáltatás, kapcsolattartás belső szakterületekkel, valamint hatósági és üzemeltetői szervezetekkel
  • Az ellenőrzés támogató rendszerek működésének központi felügyelete, a díjellenőrzési menetrendek megvalósulásának felügyelete, probléma esetén azonnali beavatkozás.
  • A díjellenőrzési tevékenységekkel összefüggő központi nyilvántartások vezetése. Koordinációs tevékenységgel összefüggő belső jelentések elkészítése
  • Rendkívüli esetek ügyrendnek megfelelő jelzése és rögzítése, az összegző szakmai jelentések/feljegyzések elkészítése és továbbítása a díjellenőrzési koordinációs csoportvezető felé.
  • Rendkívüli esetekről az érintett külső szervezetek, illetve társterületek tájékoztatása, a kiemelt eseményekhez kapcsolódó jelentések készítése
  • Javaslattétel a tevékenységekhez tartozó munkafolyamatok, technológiai fejlesztések megvalósítására
  • A díjszedéssel, díjellenőrzéssel kapcsolatos mindenkor érvényben lévő jogszabályok ismerete, a változások lekövetése, alkalmazása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú végzettség
  • MS Office programok közép szintű alkalmazása

Te vagy a megfelelő ember, amennyiben az alábbiakkal rendelkezel:

  • Pontos, szakszerű, felelősségteljes és körültekintő munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • Műszaki beállítottság és/vagy a feladathoz kapcsolódó műszaki ismeret
  • Nagyfokú rugalmasság, teherbírás és stressz tűrés
  • Gyors reagálási képesség
  • Eredmény és célorientáltság

Előnyt jelenthet számodra:

  • Díjellenőrzési tevékenységben szerzett kiemelkedő szakmai, gyakorlati tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Informatikai képesítés vagy végzettség
  • Egyéb felügyeleti rendszerek kezelésében szerzett szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit biztosítunk:

  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Együttműködő, rugalmas csapat, jó hangulat
  • Stabilitás és kiszámíthatóság, támogató szemlélet, elismerést nyújtó szervezet és közösség
  • Változatos munka, szakmai fejlődési lehetőség, belső és külső képzések
  • Jól megközelíthető, kiváló infrastruktúrával rendelkező irodaház

Munkavégzés helye:

Budapest, Váci út 45/B.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Diszpécser
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fizetési igényedet is tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzodat a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Jelentkezésed megküldésével hozzájárulsz ahhoz, hogy az önéletrajzodban megadott adatokat a NÚSZ Zrt. weboldalán az Adatvédelem menüpont 2.5 pontjában elhelyezett adatvédelmi tájékoztatóban meghatározottak szerint kezelje, abból a célból, hogy az állásajánlatra történő kiválasztást lebonyolítsa. Ezen hozzájárulásodat bármikor, indokolás nélkül visszavonhatod, elektronikus levéllel.