Digitalizációs és folyamatfejlesztési munkatárs (SSC területre)

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Dombóvári út

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Meglévő folyamatok és azok digitális fejlesztési lehetőségeinek felmérése és elemzése az üzleti igényeknek megfelelően (automatizáció, robotizáció)
  • A megoldási lehetőségek összegyűjtése és megvalósíthatóságának felmérése
  • A döntések értelmében a fejlesztések végrehajtása vagy az igény továbbítása külső szolgáltató felé
  • Aktív részvétel jelentések készítésében, valamint szükséges input biztosítása új jelentések fejlesztéséhez
  • Különféle jelentéskészítő és adatvizualizációs eszközök használata (BI-eszközök, Excel, SQL)
  • A digitális megoldások támogatása a teljes életciklusukon keresztül

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség – ideálisan gazdasági informatikus diploma
  • Kiváló MS Office-ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Pályakezdő vagy hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfél orientált gondolkodásmód

Előnyt jelent

  • Adatelemzői és adatvizualizációs eszközök ismerete (SQL, Microsoft Power BI, Power Pivot, Visual Basic)
  • Folyamatfejlesztésben (főleg pénzügyi folyamatok terén) szerzett tapasztalat
  • Jártasság az alábbi eszközök valamelyikében: .Net (Visual Studio, C#, etc), Java, vagy programozási nyelvek (Python, R, JavaScript, etc‚)

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Hibrid munkavégzés (50% Home Office)
  • Cafeteria: br. 500e Ft/év (SZÉP-kártya, kultúra, sport, bölcsi/ovi)
  • Goal sharing bónusz
  • Extra teljesítmény esetén ajándékutalvány
  • Munkába járás támogatása
  • Medicover-csomag (kiterjeszthető családtagokra is)
  • Baleset- és életbiztosítás
  • Támogatás gyermekszületés esetén
  • Szemüvegtámogatás

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Amerikai tulajdonban lévő gyártó partnerünk, budapesti szolgáltató központjába keressük a kollégát.

Jelentkezés után kérjük csatolja angol nyelvű önéletrajzát.