Digitális marketing munkatárs

  • Cég neve

    Duna Medical Center Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 5.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A LIV Hospital Csoportnak közel 30 éves tapasztalata van kórház menedzsmentben és üzemeltetésben, a kórházlánc a török magán egészségügyi piac és egészségturizmus első számú képviselője. A LIV Hospital Csoport Joint Commission International (JCI) által akkreditált referencia kórházai világszerte magas színvonalú egészségügyi ellátást nyújtanak pácienseiknek.
2023 őszén a LIV Hospital cégcsoport átvette a Duna Medical Center működtetését. A cégcsoport célja, hogy a LIV Duna Medical Center a legmagasabb nemzetközi színvonalú referenciaintézmény legyen a régióban és Európában.
A hozzánk csatlakozó kollégák számára egy nemzetközi nagyvállalat biztonságát, határokon átnyúló fejlődési lehetőséget, megbecsülést, kiváló munkakörülményeket kínálunk.

Feladatok

A magánkórház közösségi média felületein kommunikálandó üzenetek tartalmainak létrehozása, fotók, videók készítése, szövegírási feladatok ellátása magyar és angol nyelven
Az intézmény social media aktivitásainak napi szintű irányítása és végrehajtása
A social média felületek folyamatos kezelése, frissítése, naprakész tudás a legaktuálisabb fejlesztések használatával kapcsolatban
napi, heti és havi digitális (social media) munkaterv elkészítése
Részvétel a magánkórház kommunikációs stratégiájának kidolgozásában
A versenytárs szervezetek digitális marketingfolyamatainak követése, valamint új stratégiák kidolgozása és végrehajtása
Részvétel a kórház social media felületeihez kapcsolódó költségvetés elkészítésében és betartatásában

Elvárások

Alapdiploma marketing, kommunikáció, üzleti adminisztráció vagy kapcsolódó területről
Minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent

Webanalitikai és online marketingkampányokkal kapcsolatos tapasztalat
Sikeres digitális marketingkampányok létrehozásában szerzett bizonyított tapasztalat

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem, magas cafeteria, korrekt foglalkoztatás
Nemzetközi nagyvállalat biztonsága
Határokon átnyúló fejlődési lehetőség
Dinamikusan fejlődő vállalati kultúra
Fiatalos, barátságos csapat, jó munkahelyi légkör

A "Jelentkezem" gombra kattintás után küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, fényképpel, bérigény megjelölésével!