Digitális gyengeáramú műszerész

  • Cég neve

    MÁV Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • működési területén üzemelő központok, rendszerek, berendezések, készülékek a technológiai és műszaki utasításokban előírtak szerinti karbantartása és javítása
  • ellenőrzi az adott távközlési berendezés műszaki állapotát
  • felméri a kezelőszemélyzet által kezelt berendezések sértetlenségét, az iránymutatást adó feliratok állapotát, a berendezésekhez tartozó tartozékok helyzetét
  • részt vesz szakmai elhatárolás szerint az ütemezett és rendkívüli műszaki vizsgálatokon
  • elvégzi a munkájához kapcsolódó műszaki, mérési és esemény dokumentálást

Elvárások

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség
  • szakirányú műszerész szakképesítés ( elektronikai/ elektrotechnikai)
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • távközlési, informatikai, gyengeáramú villamosipari szakképesítés
  • helyismeret
  • tevékenységéhez szükséges technológiák ismerete

Amit kínálunk

  • SZÉP-kártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • hűség bónusz év végén ( a hatályos belső szabályozás szerint)
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • havi nettó 4.000 Ft összegű önkéntes egészségpénztári tagdíj-hozzájárulás

A fenti juttatások a naptári évben ledolgozott munkanapok arányában kerülnek kifizetésre.

Amit ajánlunk továbbá:

  • biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • ingyenes egészségügyi szűrőcsomag
  • budapesti vagy környéki pozíciókban kulturált munkavállalói szállás biztosítása
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

Céginformáció

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.