Digitális Folyamatfejlesztési Szakértő

  • Cég neve

    UniCredit Bank Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1054 Budapest, Szabadság tér 5.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Hitel-, és számlatermékekhez kapcsolódó digitális folyamatok fejlesztése és üzemeltetése
  • Üzleti elvárások és fejlesztési igények informatikai megvalósítási lehetőségének elemzése, kidolgozása, kezelése
  • Folyamatok tervezése az érintett területek bevonásával
  • Az üzletági rendszerekkel kapcsolatos fejlesztési feladatok koordinálása, együttműködés a fejlesztőkkel, üzleti területekkel
  • Üzleti tesztek koordinálása, teszt tervek készítése

Elvárások

  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább 2-3 éves banki és/vagy kereskedelmi területen szerzett üzleti és/vagy folyamatszervezési tapasztalat
  • Digitális tudatosság, digitális transzformáció tapasztalat
  • Erős rendszer és folyamatszemlélet
  • Önálló felelős munkavégzésre való képesség, mindemellett csapatjátékos attitűd
  • Terhelhető, támogató személyiség

Amit kínálunk

  • Cafeteria,
  • Well-being szolgáltatások,
  • Bónusz teljesítménytől függően,
  • Privát egészségbiztosítási szolgáltatás minden kollégánknak a próbaidő lejárta után,
  • Átfogó betegség-, baleset- és életbiztosítás,
  • Munkavállalói Támogató Program,
  • Képzések,
  • Extra szabadnap,
  • Távoli munkavégzés a belső szabályoknak megfelelően.

Céginformáció

Az UniCredit páneurópai kereskedelmi bank, amely egyedülálló szolgáltatási kínálattal rendelkezik Olaszországban, Németországban, Közép- és Kelet-Európában. Célunk, hogy a közösségeknek megadjuk a lehetőséget a növekedésre, miközben a legjobbat nyújtjuk minden érdekelt fél számára, és segítünk kibontakoztatni ügyfeleink és munkatársaink képességeit és lehetőségeit Európa-szerte.