Pensum Diákmunka Iskolaszövetkezet logo

Digital Trainee (diákmunka)

  • Cég neve

    Pensum Diákmunka Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1123 Budapest, Alkotás utca 53.

  • Fizetés

    Bruttó 2 000 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Digitális kampány riportok készítése, adatelemzés
  • Digitális kampányok futtatása és folyamatos optimalizációja
  • Napi szintű egyeztetések a csapaton belül, később pedig az ügyfelekkel való kapcsolattartás is a feladataid közé tartozna

Elvárások

  • Felsőfokú, nappali képzésben tanulsz még legalább 1 évig
  • Heti 30 órában tudsz munkát vállalni, minimum fél évre
  • Az Excelt és Power Pointot erős felhasználói szinten használod
  • Kiemelkedő kommunikációs készséggel és problémamegoldó képességgel bírsz
  • Precíz és rugalmas vagy
  • Angol nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt magabiztos

Amit kínálunk

  • Rengeteget tanulhatsz a szakmáról, biztosítjuk a fejlődésedet és akár a továbblépés lehetőségét is megadjuk
  • A leginkább versenyképes területre kerülhetsz a digitális világban
  • Open officeban és csapatban dolgozunk, folyamatosan inspirálva egymást
  • Heti 2 home office lehetőség nyitva áll

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát!