Diétás Tálaló, konyhai munkatárs (Bp. XVIII. kerület)

  • Cég neve

    DELIREST Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XVIII. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • hidegkonyhai előkészületek: pl. kisétkezések (tízórai, uzsonna) elkészítése,
  • Diétás Ételek tálalása, dobozolása
  • Diétás részleg karbantartása, takarítása

Elvárások

  • kulturált, ápolt, tiszta megjelenés, személyi higiénia,
  • érvényes negatív mellkasröntgen lelet,
  • pontosság, önállóság,

Amit kínálunk

  • ingyenes melegétkezés,
  • minőségi, modern, új munkaruhát biztosítunk számodra,
  • teljesen bejelentett bruttó béres munkabér,
  • munkába járás támogatása,
  • fizetett szabadság a Munka törvénykönyve alapján,
  • hosszú távú biztos megélhetés,
  • stabil háttérrel rendelkező vállalat vagyunk,
  • szakmai irányítás, korrekt csapat, kellemes munkahelyi légkör,
  • Munkaidő: HÉTFŐTŐL PÉNTEKIG, 8 órás munkaidő, (08:00-16:20-ig)
  •  „Partner program” által kedvezményes vásárlási lehetőség országszerte,
  • „Számíthatsz Ránk” program (ingyenes jogi, pénzügyi, egészségügyi tanácsadás szakemberekkel).

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Dolgozz Közép-Európa legnagyobb közétkeztető cégénél.

Vállalatunk 1992-től működik hazánkban, napjainkban közel 72 étteremmel, kávézóval. munkahelyeken, irodaházakban, kórházakban és iskolákban gondoskodunk vendégeink étkeztetéséről.

Munkatársaink 1.100 fő feletti létszámban segítik egymást, nap mint nap, egy közös cél érdekében.

Ha szeretnéd megteremteni a munka és magánélet egyensúlyát és egy stabil, kiszámítható vállalatnál dolgozni,

akkor csatlakozz csapatunkhoz.

 Diétás Tálaló, konyhai munkatárs

(Bp. XVIII. kerületi főzőkonyha, kiemelt bér, H-P-ig, 8 órás munkarend)

Jelentkezését fényképes önéletrajz küldésével várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.