Diétás szakács (Bp. XVIII. kerület)

  • Cég neve

    DELIREST Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Kondor Béla stny 7.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Ételek elkészítése előre elkészített receptúrák alapján,
  • Diétás részleg irányítása
  • A konyhai raktárkészlet megfelelő kezelése, beleértve teljes kőrűen az alapanyagok szakosított tárolását (FIFO) elv szerint,
  • Higiéniai és konyhatechnológiai (HACCP) szabályok betartása és betartatása.

Elvárások

  • Diétás szakács végzettség,
  • tudj és szeress is sütni-főzni,
  • min. 2-3 éves konyhai gyakorlat, (előny a nagyüzemi, főzőkonyha),
  • érvényes negatív mellkasröntgen lelet,
  • pontos, önálló, munkájára, önmagára és környezetére igényes,
  • kulturált ápolt megjelenés.

Amit kínálunk

  • szép kártya juttatás,
  • ingyenes melegétkezés,
  • modern, új, minőségi munkaruhát biztosítunk számodra,
  • szabad hétvégék,
  • fizetett szabadság,
  • korrekt, teljes bruttó béres bejelentés,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • kiszámítható munkarend,
  • „Számíthatsz Ránk program” – (ingyenes jogi, pénzügyi, egészségügyi, családi tanácsadás szakemberektől),
  • szakmai továbbképzések, tréningek,
  • országos versenyeken való részvétel lehetősége,
  • modern, új technológia és felszerelés, saját fejlesztésű koncepciók,
  • igényes munkakörnyezet, professzionális konyhatechnológia,
  • Rendezvényeken való részvétel

Munkavégzés helyszíne: Budapest, Kondor Béla stny 7.

Munkarend: 1 műszakos munkarend, hétfőtől-péntekig, napi 8 órás munkaidő.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Dolgozz Közép-Európa legnagyobb közétkeztető cégénél.

Vállalatunk 1992-től működik hazánkban, napjainkban közel 72 étteremmel, kávézóval. munkahelyeken, irodaházakban, kórházakban és iskolákban gondoskodunk vendégeink étkeztetéséről.

Munkatársaink 1.100 fő feletti létszámban segítik egymást, nap mint nap, egy közös cél érdekében.

Ha szeretnéd megteremteni a munka és magánélet egyensúlyát és egy stabil, kiszámítható vállalatnál dolgozni,

akkor csatlakozz csapatunkhoz.

 Diétás szakács

(Bp. XVIII. kerületi főzőkonyha, kiemelt bér, H-P-ig, 8 órás munkarend)