Dializáló nővér (Budapest)

  • Cég neve

    DIAVERUM Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest IX. és X. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

A Diaverum Hungary Kft.
felvételt hirdet

DIALIZÁLÓ NŐVÉR

munkakörre budapesti dialízis központjainkba

A nemzetközi háttérrel rendelkező és modern művese gépekkel vesepótló kezeléseket végző Diaverum Hungary Kft. várja fiatalokból álló, összetartó csapatába új kollégáit. Előre tervezhető munkafolyamatok, színvonalas munkakörülmények budapesti és vidéki központjainkban.

Világszerte 24 országban vagyunk jelen, ahol 14 000 lelkes munkatársunk dolgozik azon, hogy ellátást nyújtson 40 000 betegünk számára.

További információt a www.diaverum.com-on talál.

Amit kínálunk:

  • Ambuláns betegellátás
  • Versenyképes fizetés és egyéb, béren kívüli juttatások
  • Két műszak: Hétfő-Szerda Péntek 6-22 óráig,
    • Kedd-Csütörtök-Szombat  6-17 óráig
  • Nincs ügyelet, éjszakai és vasárnapi műszak, minden szombat este szabad
  • Képzések és továbbtanulási támogatás
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmas műszakbeosztás
  • Munkafolyamataink előre tervezhetők, kiszámíthatók
  • Színvonalas, jól felszerelt munkakörülmények várnak
  • Szükség esetén szálláslehetőséget is biztosítunk
  • Pályakezdő, érettségizett fiatalokat is várunk, egészségügyi pályán való továbbtanulását támogatjuk, tanulmányi szerződést kötünk

Főbb feladatok:

  • A betegek előírás szerinti dialízis kezelésének elvégzése
  • A betegek felvilágosítása, tájékoztatása – az orvos utasítása szerint – vesebetegségükkel, diétájukkal és gyógyszeres kezelésükkel kapcsolatban
  • Részvétel az ápolási munka fejlesztésében és a betegek egészségnevelésében

Amit várunk:

  • OKJ 52/54/55, vagy korábban szerzett felnőtt szakápoló végzettség, diplomás ápoló
    (nephrológiai szakápoló végzettség előnyt jelent)
  • Dialízisben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Hozzáértés, törődés, elhivatottság, önállóság

Juttatások:

  • Cafetéria
  • Munkába járás (helyi és a távolsági utazási költség)  100 %-os térítése
  • Munkaruha és munkacipő

Munkavégzés helye:

  • Budapest IX. és X. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Nővér, Szakápoló

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi céghez csatlakozni, ahol megbecsülnek?
Várjuk jelentkezésed a lenti "Jelentkezem” gombra kattintva.