Diákmunka - Web-fejlesWeb-fejlesztő gyakornoktő gyakornok

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest 7. ker.

  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • PHP HTML JAVASCRIPT C DELPHI PYTHON
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Feladatok:

Az alábbi feladatokhoz keresünk webes fejlesztésben jártas gyakornokot:
-bekapcsolódás a forgalmazók részére készülő webes megrendelőrendszer karbantartásába és a további fejlesztésébe,
-az AXISVM-hez kapcsolódó, kisebb kiegészítő applikációk karbantartása, további fejlesztése

Elvárások:

Tanulmányok: folyamatban lévő programozói szakirány, vagy végzettség,

- Elengedhetetlen és legfontosabb a PHP ismeret és gyakorlat.
- Továbbiak: HTML, JavaScript, C#.
- Heti óraszám: 15-20 óra, rugalmasan.

Amit kínálunk:

- Munkavégzés: Hybrid – a betnulási időszakot az irodában kell tölteni. Később 2 HO-3 iroda / hét a preferált felosztás.
- Sikeres együttműködés esetén a gyakornokot az egyetem elvégzése után akár hosszabb távon is tudnánk alkalmazni.
Bérezés:
2500 Ft/óra

Egyéb információ

Cégünk, az Inter-CAD Kft., 1991 óta fejleszti az AXISVM Statikai Programrendszert, ami Magyarország piacvezető CAD szoftvere építőmérnökök részére. A szotvfert Európa-szerte forgalmazzuk. A fejlesztés nyelve elsősorban Delphi, de készültek már kiegészítések Python, C# nyelveken is.
Fontos feladattá vált egy saját nyilvántartó- és rendelő rendszer kialakítása, mely webes alkalmazásként segíti disztribútoraink munkáját. Célunk, hogy a közeljövőben fejlesztett weboldalba is integráljuk a rendszer egy részét, ezzel segítve a felhasználókkal történő hatékony kommunikációt.
Irodánk jól megközelíthető helyen, a belváros központi részén helyezkedik el.
Szeretettel várunk csapatunkba!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.