Diákmunka - Villamosmérnök gyakornok (Napelemes területen)

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Sződliget

  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

-Villamos tervezésben való közreműködés (napelemes rendszerek, fogyasztásmérő helyek, kapcsoló szekrények)
-napelemes inverterek helyszíni szerelése, üzembe helyezés, javítása
-elektromos szerelések
-érintésvédelmi mérések, jegyzőkönyv készítés

Elvárások:

- Heti minimum 20 óra vállalása
- Erősáramú Villamosmérnöki tanulmányok

Amit kínálunk:

A munkavégzés helyszíne:
-a cég telephelye: 2133 Sződliget, Rezeda utca
-az ügyfeleknél (Sződliget 50km-es körzetében)
-részben otthonról (home office)

-a munkavégzéshez betanítást biztosítunk

Munkaidő: Hétköznap 08:00-18:00 között megbeszélés szerint legalább heti 20 órában.
Bérezés:
2500 Ft/óra

Egyéb információ

Nappali tagozatos Villamosmérnök hallgatókat keresünk napelemes rendszerekkel foglalkozó partnerünkhöz hosszú távra.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.