Diákmunka - Villamosmérnök gyakornok

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIII. kerület

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

• Közép/Nagyfeszültségű állomási projektek mérnöki támogatása
• Projekmenedzserek szakmai támogatása
• Ajánlatok műszaki és kereskedelmi részének összeállítása
• Projekt ütemtervek elkészítésésében és folyamatos nyomon követésében aktív részvétel
• Kisebb volumenű ajánlatok önálló elkészítése
• Projekt adminisztráció, projekt jelentések elkészítése
• Kapcsolattartás a külföldi gyártókkal.

Elvárások:

• Folymataban lévő villamosmérnöki tanulmányok
• Angol nyelvtudás (írásban-szóban)
• Minimum 8-12 hónap vállalás heti min. 25 órában
• Jó kommunikációs és együttműködési készség
• Pontos munkavégzés, határidők betartása
• MS Office felhasználói szintű ismeret
• Mérnöki gondolkodás.

Amit kínálunk:

Előnyök de nem feltétel
• Villamosságtan, villamosenergia ellátás és -rendszerek valamint villamosenergetika ismerete

• Kötetlen munkaidő biztosítása
• Szakdologzat írásban támogatás
• Lendületes profi csapat
• Tanulási lehetőség tapasztal kollégáktól.
Bérezés:
2000 Ft/óra

Egyéb információ

Villamosmérnök gyakornokot keressünk
Projekmenedzsment vállalkozási üzletág területre

Olyan gyakornokot keresünk, aki szeretné megismerni a legfrissebb műszaki megoldásokat a nagyfeszültségű védelem és irányítás-technika, illetve alállomás építés területén. Mindezen tevékenységeket egy multinacionális vállalati környezetben végezheti.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.