Diákmunka - Üzemeltetési mérnök gyakornok

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest III. kerület

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

-Naperőművek üzemeltetése során felmerülő adminisztratív feladatok ellátása
-Naperőművek üzembe helyezésénél fellépő adminisztratív feladatok elvégzése
-Üzemeltetési mérnökök munkájának támogatása

Elvárások:

-Folyamatban lévő villamosmérnöki,
-MS Office programok ismerete
-Pontos, precíz munkavégzés, gyors tanulási készség, nagy teherbírás
-Csapatjátékos, jó kommunikációs készség
-Munkaidő: minimum heti 20 óra

Előnyök:
-Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
-AutoCAD ismerete
-Érdeklődés programozás iránt
-Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

-Barátságos munkakörnyezet, magasan képzett kollégák
-Könnyen megközelíthető budai irodában történő munkavégzés
-Kiterjedt feladatkör, értékes szakmai tapasztalat
-Lehetőség szakmai gyakorlat elvégzésére
-Szakdolgozat, diplomamunka írási lehetőség
-Végzettség megszerzése után lehetőség teljes állásba való tovább lépésre
Bérezés:
2000 Ft/ óra

Egyéb információ

Partnerünk az E.ON stratégiai partnereként a széles körben kínál versenyképes, innovatív megoldásokat a napenergia, az energiaoptimalizálás, illetve az energetikai rendszerek korszerűsítésének területein.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.