Diákmunka - TESZTMÉRNÖK, SZERVIZMÉRNÖK

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest IX. kerület

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Feladatok:

Szerviz és tesztmérnök csapataink végzik a
•szervizfeladatok kezelését
•mikroszkópok szoftveres konfigurálását, lézeres fényútjaik optikai beállítását, mechanikai/elektronika/szoftveres/optikai tesztelésüket és helyszíni telepítésüket
•mikroszkóp rendszerek fényútjának, labor elrendezésének tervezését
•az újonnan installált mikroszkópok és szoftverek használatának bemutatását
•az ügyfelek igényeinek felmérését és kiértékelését
•mindeközben hathatósan kommunikálnak a kollégákkal és ügyfelekkel, igényeik szem előtt tartása mellett

Elvárások:

A fenti feladatokra olyan kollégát keresünk, aki

•műszaki szakterületen szerzett felsőfokú végzettséggel rendelkezik vagy ilyen jellegű tanulmányokat folytat
•érvényes útlevéllel rendelkezik
•vannak hibaelhárítási és javítási képességei
•magas szintű önállóság és problémamegoldó képesség jellemzi
•erős elemzési képességekkel bír
•erős (tárgyalási szintű) az angol nyelvtudása, szóban és írásban egyaránt
•szeret utazni (70+ nap/év)
•rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal vagy megszerzése folyamatban van
Ideális jelöltünk a fentieken túl
•elszántan és lelkesen sajátít el új tudásanyagot, képességeket
•több irányból is képes megközelíteni egy problémát, hogy gyors, hathatós megoldással szolgáljon, és ezt végre is hajtja
•mikroszkópiában alapszinten jártas
•megbízható és precíz
•azonnal munkába tud állni
•erős kommunikációs képességekkel rendelkezik

Amit kínálunk:

Munkaidő: heti 35-40 óra (napi 7-8 óra)
érettségivel, diploma nélkül nettó 1.725 Ft/óra
diplomával nettó 2.000 Ft/óra
gyors szakmai fejlődés esetén dinamikus béremelés várható.

Előnyt jelentenek:
•mechatronikai mérnök, fizikus, alkalmazott fizikus vagy villamosmérnök végzettséggel rendelkezik vagy gépészeti/elektronikai/szoftveres/optikai tapasztalattal bír
•szoftverprogramozási képességek (pl. C++, Matlab)

Amit mi ajánlunk
•csúcstechnológia fejlesztésében való részvétel, biztos háttérrel
•fiatal, energikus mérnök csapat,
•támogató légkör, hogy maximalizálhasd a benned rejlő lehetőségeket
•rugalmas munkaidő
•angol nyelvtanulási lehetőség
•cafetéria
Bérezés:
megállapodás szerint

Egyéb információ

Légy részese az agykutatási felfedezések sikereinek, fejleszd velünk a világ leggyorsabb 3D lézerpásztázó mikroszkópját!
Várunk szervizmérnök csapatunkba TESZTMÉRNÖK, SZERVIZMÉRNÖK pozícióba!

Termékeink az idegtudományi kutatások terén csúcstechnológiát képviselnek, fejlesztéseink a life science nagy jövő előtt álló területén zajlanak. Célunk a forradalmi technológia humán gyógyászatban történő alkalmazása úgy a rákkutatásban, mint a vakság vagy az epilepszia kezelésében.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.